identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

CELLINA & VANDA SRL

CAEN 1421 — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
CUI 25407850J2009000300019Plătitor TVA din 2022Verificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
302mii €
▲ 11,7% vs. 2024
Profit net · 2025
42mii €
▲ 482,3% vs. 2024
Salariați
17
▼ 10,5% vs. 2024
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CELLINA & VANDA SRL (CUI 25407850, nr. J2009000300019) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Aiud, județul Alba, înființată în 2009. Activitatea principală: fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (CAEN 1421). Este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,52 mil lei și 17 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, CELLINA & VANDA SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.523.239 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,2%. Rezultatul net a fost un profit de 210.541 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 17.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25407850
Nr. Reg. Comerțului
J2009000300019 · EUID ROONRC.J2009000300019
Cod CAEN
1421 — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-04-06 (17 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Aiud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Mun. Aiud
Adresă
JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. TUDOR VLADIMIRESCU · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 m250 m500 mN1234
  1. AUTO BENDIX SRL · 376 m · CAEN 9531
  2. DARIO SPEED CARS S.R.L. · 462 m · CAEN 4511
  3. VELMONT TOTAL S.R.L. · 571 m · CAEN 7020 · +1 firme la aceeași adresă
  4. MONOLUX AUTOMOBILE S.R.L. · 571 m · CAEN 4511

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025302 mii €▲ 11,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
87 mii175 mii262 mii349 mii2023 · cifră de afaceri: 349.471 €2023 · profit net: 29.359 €20232024 · cifră de afaceri: 270.513 €2024 · profit net: 7.170 €20242025 · cifră de afaceri: 302.044 €302 mii2025 · profit net: 41.748 €2025
Salariați
17▼ 10,5%
20232025
Datorii totale
37 mii €▼ 0,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 1421 · 1.726 firme · mai sus decât 82% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Alba · mai sus decât 85% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
13,8% marjă · mai sus decât 72% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
13,8%
Creștere CA an/an
+11,7%
CA / salariat
17.767 €
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
82,8%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+18,8%/an
Grad de îndatorare
42%
Angajați, în timp
20 → 17 (2022–2025, -15%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025302.044+11,7%41.748+482%13,8%37.21287.64750.43517
2024270.513−22,6%7.170−75,6%2,7%37.28283.88046.59819
2023349.47129.3598,4%20.50664.83244.32621
Încă 8 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
9.355 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
VERITAS FIRE PROTECHT S.R.L.41029357în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 1,54 mil lei, 17 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CELLINA & VANDA SRL

Este CELLINA & VANDA SRL o firmă activă?

Da. CELLINA & VANDA SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este CELLINA & VANDA SRL plătitoare de TVA?

Da, CELLINA & VANDA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 14.06.2022 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO25407850.

Ce cifră de afaceri are CELLINA & VANDA SRL?

În 2025, CELLINA & VANDA SRL a avut o cifră de afaceri de 1.523.239 lei, în creștere cu 13,2% față de 2024, și un profit net de 210.541 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CELLINA & VANDA SRL?

În 2025, CELLINA & VANDA SRL a raportat un număr mediu de 17 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este CELLINA & VANDA SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CELLINA & VANDA SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are CELLINA & VANDA SRL datorii la ANAF?

CELLINA & VANDA SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CELLINA & VANDA SRL?

Sediul social declarat al CELLINA & VANDA SRL este în JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. TUDOR VLADIMIRESCU.

Ce activitate are CELLINA & VANDA SRL?

Activitatea principală declarată a CELLINA & VANDA SRL este „Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte” (cod CAEN 1421).

Când a fost înființată CELLINA & VANDA SRL?

CELLINA & VANDA SRL a fost înregistrată pe 06.04.2009, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2009000300019.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CELLINA & VANDA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala