identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

FREQUENTIS ROMANIA SRL

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 25475641J2009000957129Plătitor TVA din 2009Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
95,03mil lei
▲ 34,5% vs. 2024
Profit net · 2025
9,55mil lei
▲ 163,2% vs. 2024
Salariați
199
▲ 15,0% vs. 2024
Vechime
17ani
din 2009
În anul 2025, FREQUENTIS ROMANIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 95.032.639 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 34,5%. Rezultatul net a fost un profit de 9.549.855 lei. Datoriile totale au crescut cu 25,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 199.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25475641
Nr. Reg. Comerțului
J2009000957129 · EUID ROONRC.J2009000957129
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-04-23 (17 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. HENRI BARBUSSE, NR.44-46, ET.1
Cod poștal
400616
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
95.032.639 lei
▲ 34,5%
Profit net
9.549.855 lei
▲ 163,2%
Datorii
7.759.551 lei
▲ 25,7%
Salariați
199
▲ +26
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 53.495.324 lei2024: 70.640.119 lei2025: 95.032.639 lei95,03 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -166.548 lei2024: 3.628.199 lei2025: 9.549.855 lei9,55 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 1472024: 1732025: 19919920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,0%
Creștere CA an/an
+34,5%
CA / salariat
477.551 lei
Datorii / active
29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
53,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+23,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202595.032.639 lei9.549.855 lei7.759.551 lei26.718.093 lei17.971.502 lei199
202470.640.119 lei3.628.199 lei6.172.938 lei15.235.564 lei8.421.647 lei173
202353.495.324 lei-166.548 lei6.137.605 lei11.353.845 lei4.793.448 lei147
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Cluj

AS
ADZURI S.R.L.
CUI 55522559 · Mun. Cluj-Napoca
BE
BARNATECH ENGINEERING S.R.L.
CUI 55522516 · Mun. Cluj-Napoca
NS
NIRENTIS S.R.L.
CUI 55517030 · Mun. Cluj-Napoca
AC
AI COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55509746 · Mun. Cluj-Napoca
AS
AI SOFT COMPLET S.R.L.
CUI 55509720 · Mun. Cluj-Napoca
VL
VENTIO LABS S.R.L.
CUI 55502683 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FREQUENTIS ROMANIA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →