identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

G.F.G. - GAPA FINANCE & GUARANTIES SRL

CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
CUI 25565272J2009001098351Plătitor TVA din 2011TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
195mii lei
▼ 54,7% vs. 2024
Profit net · 2025
6.710lei
▼ 8,9% vs. 2024
Salariați
2
▼ 60,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2025, G.F.G. - GAPA FINANCE & GUARANTIES SRL a raportat o cifră de afaceri de 195.462 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 54,7%. Rezultatul net a fost un profit de 6.710 lei. Datoriile totale au scăzut cu 17,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25565272
Nr. Reg. Comerțului
J2009001098351 · EUID ROONRC.J2009001098351
Cod CAEN
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-05-18 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
195.462 lei
▼ 54,7%
Profit net
6.710 lei
▼ 8,9%
Datorii
483.668 lei
▼ 17,5%
Salariați
2
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 577.742 lei2024: 431.265 lei2025: 195.462 lei195 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 392.566 lei2024: 7.366 lei2025: 6.710 lei6.71020232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 52025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,4%
Creștere CA an/an
-54,7%
CA / salariat
97.731 lei
Datorii / active
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-0,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025195.462 lei6.710 lei483.668 lei5.240.501 lei2.424.584 lei2
2024431.265 lei7.366 lei586.235 lei6.249.924 lei2.488.294 lei5
2023577.742 lei392.566 lei518.767 lei6.848.883 lei2.749.678 lei6
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
71.340 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
DARIANTY CLUB S.R.L.34680696în funcțiune
FOOD SCIENCE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ50361001în funcțiune
GREEN - SES PREST SRL34703536în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță în afaceri și management · Timiș

AC
AGSA CONSULTING S.R.L.
CUI 55393373 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
AS
ARCVEST S.R.L.
CUI 54686910 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
NH
NEXT2U HOSPITALITY S.R.L.
CUI 54565152 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
AA
AI AGENT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 54369792 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
SA
SAREB ACCOUNTING S.R.L.
CUI 53984438 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
PF
PRIME FOCUS QUALITY S.R.L.
CUI 53807100 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
G.F.G. - GAPA FINANCE & GUARANTIES SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →