identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

BULVAL SERVCOM SRL

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 25773079J2009007819404Plătitor TVA din 2026Verificat ANAF 03.11.2026ActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,53mil lei
▲ 58,4% vs. 2024
Profit net · 2025
296mii lei
▲ 376,1% vs. 2024
Salariați
12
— constant
Vechime
17ani
din 2009
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

BULVAL SERVCOM SRL (CUI 25773079, nr. J2009007819404) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2009. Activitatea principală: transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941). Este plătitoare de TVA din 2026. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,53 mil lei și 12 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, BULVAL SERVCOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.529.029 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 58,4%. Rezultatul net a fost un profit de 296.014 lei. Datoriile totale au crescut cu 77,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
Semnale de atenție
  • Restanțe la ANAF — Pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la 30.06.2026: 413.620 lei.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25773079
Nr. Reg. Comerțului
J2009007819404 · EUID ROONRC.J2009007819404
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-07-14 (17 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. PANTELIMON
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
21599

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

1 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 7 firme.

100 mN1
  1. TEHNO-GALAX SERVICE SRL · 34 m · CAEN 8210 · +39 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,53 mil lei▲ 58,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
632 mii1,26 mil1,90 mil2,53 mil2023 · cifră de afaceri: 1.716.552 lei2023 · profit net: 155.249 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.597.008 lei2024 · profit net: 62.171 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.529.029 lei2,53 mil2025 · profit net: 296.014 lei2025
Salariați
12
20232025
Datorii totale
1,08 mil lei▲ 77,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4941 · 34.821 firme · mai sus decât 86% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 87% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
11,7% marjă · mai sus decât 71% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
11,7%
Creștere CA an/an
+58,4%
CA / salariat
210.752 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+35,6%/an
Grad de îndatorare
39%
Angajați, în timp
10 → 12 (2021–2025, +20%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.529.029+58,4%296.014+376%11,7%1.082.5382.804.9131.732.12212
20241.597.008−7,0%62.171−60,0%3,9%611.1572.045.1441.436.10712
20231.716.552155.2499,0%614.7111.984.4821.373.93612
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
BULVAL SERVCOM SRL, BUCURESTI
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-07-2029615/3/2026Tribunalul Bucuresticalcul drepturi salarialeFondPârât
2026-07-1726651/301/2026Judecătoria Sectorul3bucurestivalidare poprire 2686/2017FondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
NICOTEL CONSTRUCT SRL17233108radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 2,53 mil lei, 12 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-17Statut TVANeplătitor TVAPlătitor TVA

Întrebări despre BULVAL SERVCOM SRL

Este BULVAL SERVCOM SRL o firmă activă?

Da. BULVAL SERVCOM SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este BULVAL SERVCOM SRL plătitoare de TVA?

Da, BULVAL SERVCOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 06.08.2026 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO25773079.

Ce cifră de afaceri are BULVAL SERVCOM SRL?

În 2025, BULVAL SERVCOM SRL a avut o cifră de afaceri de 2.529.029 lei, în creștere cu 58,4% față de 2024, și un profit net de 296.014 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are BULVAL SERVCOM SRL?

În 2025, BULVAL SERVCOM SRL a raportat un număr mediu de 12 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este BULVAL SERVCOM SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care BULVAL SERVCOM SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 21.09.2026.

Are BULVAL SERVCOM SRL procese în instanță?

Da, BULVAL SERVCOM SRL apare în 2 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are BULVAL SERVCOM SRL datorii la ANAF?

BULVAL SERVCOM SRL apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante, cu 413.620 lei (lista publicată pentru 30.06.2026).

Unde are sediul BULVAL SERVCOM SRL?

Sediul social declarat al BULVAL SERVCOM SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. PANTELIMON.

Ce activitate are BULVAL SERVCOM SRL?

Activitatea principală declarată a BULVAL SERVCOM SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941).

Când a fost înființată BULVAL SERVCOM SRL?

BULVAL SERVCOM SRL a fost înregistrată pe 14.07.2009, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2009007819404.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BULVAL SERVCOM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala