identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

LLOYDS ASSETS S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 26202577J23/7647/2021Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
11,12mil lei
▲ 208,3% vs. 2020
Profit net · 2021
1,06mil lei
▼ 5,6% vs. 2020
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2020
Vechime
16ani
din 2009
În anul 2021, LLOYDS ASSETS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.123.024 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 208,3%. Rezultatul net a fost un profit de 1.064.611 lei. Datoriile totale au scăzut cu 28,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26202577
Nr. Reg. Comerțului
J23/7647/2021 · EUID ROONRC.J23/7647/2021
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-11-10 (16 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2021)
11.123.024 lei
▲ 208,3%
Profit net
1.064.611 lei
▼ 5,6%
Datorii
2.440.914 lei
▼ 28,3%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 1.424.382 lei2020: 3.608.153 lei2021: 11.123.024 lei11,12 mil20192021
Evoluția profitului net
2019: 13.641 lei2020: 1.127.776 lei2021: 1.064.611 lei1,06 mil20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 62020: 32021: 2220192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
9,6%
Creștere CA an/an
+208,3%
CA / salariat
5.561.512 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55,5%
Creștere medie anuală (2015–2021)
+69,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202111.123.024 lei1.064.611 lei2.440.914 lei4.323.239 lei1.919.787 lei2
20203.608.153 lei1.127.776 lei3.405.845 lei4.183.455 lei855.176 lei3
20191.424.382 lei13.641 lei1.496.250 lei1.178.422 lei-270.784 lei6
🔒 Încă 5 ani de istoric (2014–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CONSALDI SRL24587485în funcțiune
DIAL RESIDENCE S.R.L.45182778radiată
MONTEIGN SRL16724972radiată
SAMIREX-COR SRL17464510în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Ilfov

DC
DAIE CONSTRUCT 2024 S.R.L.
CUI 50477643 · Sat Măgurele Orş. Măgurele
MC
MERYON CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50422303 · Sat Măgurele Orş. Măgurele
BM
BACIU MULTI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 44978380 · Sat Măgurele Orş. Măgurele
PC
PHOENIX CONSTRUCŢII ŞI FINISAJE SRL
CUI 37203691 · Sat Măgurele Orş. Măgurele
IS
INSTAL SERVICE TECHNOLOGY SRL
CUI 3020746 · Sat Măgurele Orş. Măgurele
BP
BKO PROD INVEST S.R.L.
CUI 51093080 · Sat Voluntari Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LLOYDS ASSETS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →