identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

TUDCAT TECHBUILD S.R.L.

CAEN 4321 — Lucrări de instalații electrice
CUI 26225228J2009000759152Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,23mil lei
▲ 16,8% vs. 2024
Profit net · 2025
538mii lei
▼ 37,9% vs. 2024
Salariați
5
▲ 25,0% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2023
În anul 2025, TUDCAT TECHBUILD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.226.893 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 16,8%. Rezultatul net a fost un profit de 537.739 lei. Datoriile totale au crescut cu 94,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26225228
Nr. Reg. Comerțului
J2009000759152 · EUID ROONRC.J2009000759152
Cod CAEN
4321 — Lucrări de instalații electrice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-11-17 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Mun. Moreni
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. MORENI, STR. CĂPITAN ION PANTEA, NR.42B
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.226.893 lei
▲ 16,8%
Profit net
537.739 lei
▼ 37,9%
Datorii
1.194.697 lei
▲ 94,6%
Salariați
5
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 441.311 lei2024: 1.907.366 lei2025: 2.226.893 lei2,23 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 102.239 lei2024: 865.392 lei2025: 537.739 lei538 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 42025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
24,1%
Creștere CA an/an
+16,8%
CA / salariat
445.379 lei
Datorii / active
52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+44,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.226.893 lei537.739 lei1.194.697 lei2.292.975 lei1.099.075 lei5
20241.907.366 lei865.392 lei614.043 lei1.479.675 lei865.632 lei4
2023441.311 lei102.239 lei65.846 lei361.666 lei295.820 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

4

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
146.535 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
958.626 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații electrice · Dâmbovița

EE
EDAN ELECTRIC S.R.L.
CUI 53114855 · Mun. Moreni
CV
CONSENERGY VOLTAGE S.R.L.
CUI 51213020 · Mun. Moreni
BS
BEST SYNERGY SOLUTIONS S.R.L.
CUI 50175840 · Mun. Moreni
BI
BAGGER INSTALEX S.R.L.
CUI 40386220 · Mun. Moreni
IS
INSTAL SPRINKLER DMG S.R.L.
CUI 36640086 · Mun. Moreni
DI
DEN INSTALAŢII SERV S.R.L.
CUI 28617694 · Mun. Moreni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TUDCAT TECHBUILD S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →