identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

DEN INSTALAŢII SERV S.R.L.

CAEN 4321 — Lucrări de instalații electrice
CUI 28617694J2011000434155Plătitor TVA din 2011TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,57mil lei
▼ 7,6% vs. 2024
Profit net · 2025
464mii lei
▼ 48,6% vs. 2024
Salariați
11
▼ 8,3% vs. 2024
Contracte publice
77
SEAP · activ 2026
În anul 2025, DEN INSTALAŢII SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.568.980 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,6%. Rezultatul net a fost un profit de 464.487 lei. Datoriile totale au crescut cu 6,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28617694
Nr. Reg. Comerțului
J2011000434155 · EUID ROONRC.J2011000434155
Cod CAEN
4321 — Lucrări de instalații electrice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-06-10 (15 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Mun. Moreni
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. MORENI, STR. CPT. ION PANTEA, NR.6, BL.B, ET.2, AP.13
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.568.980 lei
▼ 7,6%
Profit net
464.487 lei
▼ 48,6%
Datorii
773.676 lei
▲ 6,5%
Salariați
11
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.383.725 lei2024: 3.864.383 lei2025: 3.568.980 lei3,57 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.341.808 lei2024: 904.280 lei2025: 464.487 lei464 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 112024: 122025: 111120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,0%
Creștere CA an/an
-7,6%
CA / salariat
324.453 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+22,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.568.980 lei464.487 lei773.676 lei4.515.663 lei3.741.987 lei11
20243.864.383 lei904.280 lei726.355 lei4.439.855 lei3.713.500 lei12
20234.383.725 lei1.341.808 lei656.909 lei3.653.209 lei3.001.294 lei11
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

77

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
1.000 lei
Ultimul an
2020

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
76
Valoare totală
1.282.317 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații electrice · Dâmbovița

EE
EDAN ELECTRIC S.R.L.
CUI 53114855 · Mun. Moreni
CV
CONSENERGY VOLTAGE S.R.L.
CUI 51213020 · Mun. Moreni
BS
BEST SYNERGY SOLUTIONS S.R.L.
CUI 50175840 · Mun. Moreni
BI
BAGGER INSTALEX S.R.L.
CUI 40386220 · Mun. Moreni
IS
INSTAL SPRINKLER DMG S.R.L.
CUI 36640086 · Mun. Moreni
TT
TUDCAT TECHBUILD S.R.L.
CUI 26225228 · Mun. Moreni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DEN INSTALAŢII SERV  S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →