identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

FERMA NR.2 ALEMANI SRL

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 26253627J2009000767151Plătitor TVA din 2009RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
422mii lei
▼ 30,9% vs. 2024
Profit net · 2025
38mii lei
▲ 116,8% vs. 2024
Salariați
1
▼ 66,7% vs. 2024
Vechime
16ani
din 2009
În anul 2025, FERMA NR.2 ALEMANI SRL a raportat o cifră de afaceri de 422.188 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 30,9%. Rezultatul net a fost un profit de 37.821 lei. Datoriile totale au scăzut cu 55,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26253627
Nr. Reg. Comerțului
J2009000767151 · EUID ROONRC.J2009000767151
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-11-24 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Sat Ulmi Com. Ulmi
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT ULMI COM. ULMI, STR. ISLAZULUI, NR.61
Cod poștal
137455

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
422.188 lei
▼ 30,9%
Profit net
37.821 lei
▲ 116,8%
Datorii
220.882 lei
▼ 55,1%
Salariați
1
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 109.284 lei2024: 610.575 lei2025: 422.188 lei422 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -327.972 lei2024: -225.640 lei2025: 37.821 lei38 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 32025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,0%
Creștere CA an/an
-30,9%
CA / salariat
422.188 lei
Datorii / active
41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+1,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025422.188 lei37.821 lei220.882 lei536.505 lei315.623 lei1
2024610.575 lei-225.640 lei491.515 lei758.380 lei266.865 lei3
2023109.284 lei-327.972 lei269.773 lei898.778 lei629.005 lei5
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Dâmbovița

IA
IND-AGRO-IMPEX SRL
CUI 3806663 · Sat Ulmi Com. Ulmi
YR
YA RAZZAQ GREENFIELD S.R.L.
CUI 55256740 · Sat Guşoiu Com. Glodeni
GL
GOSPODARIA LUI LIVIU S.R.L.
CUI 55188433 · Sat Burduca Com. Dragodana
CP
CATALINA PRO LOGISTICS S.R.L.
CUI 55159888 · Sat Vişina Com. Vişina
CF
CEREAL FVD TOP S.R.L.
CUI 54906900 · Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti
DA
DENIS AGROLINE S.R.L.
CUI 52778766 · Sat Văcăreşti Com. Văcăreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FERMA NR.2 ALEMANI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →