identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

VENLO S.R.L.

CAEN 4651 — Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
CUI 26331490J2009001069269Plătitor TVA din 2009TVA la încasareVerificat ANAF 14.10.2026constructiicasemures.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,28mil lei
▼ 22,9% vs. 2024
Profit net · 2025
707mii lei
▲ 6,0% vs. 2024
Salariați
—
Contracte publice
8
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, VENLO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.278.494 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 22,9%. Rezultatul net a fost un profit de 706.674 lei. Datoriile totale au crescut cu 112,8% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26331490
Nr. Reg. Comerțului
J2009001069269 · EUID ROONRC.J2009001069269
Cod CAEN
4651 — Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4650. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-12-16 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. LIVEZENI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
540565
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
constructiicasemures.ro
Email
info@constructiicasemures.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. AMR COLET S.R.L. · 25 m · CAEN 6312
  2. COMPLEX ABRAZIVE ROMANIA S.R.L. · 29 m · CAEN 4690 · +2 firme la aceeași adresă
  3. SIGURASIG S.R.L. · 35 m · CAEN 6622 · +6 firme la aceeași adresă
  4. OLIVTAM IMPEX S.R.L. · 35 m · CAEN 4711 · +2 firme la aceeași adresă
  5. DENCONSULT SRL · 38 m · CAEN 6920 · +4 firme la aceeași adresă
  6. GIGATECH S.R.L. · 47 m · CAEN 4690
  7. ROMPRODUS SRL · 53 m · CAEN 2550 · +4 firme la aceeași adresă
  8. DOSACOMIMPEX S.R.L. · 62 m · CAEN 4321 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20251,28 mil lei▼ 22,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
415 mii829 mii1,24 mil1,66 mil2023 · cifră de afaceri: 1.282.930 lei2023 · profit net: 635.411 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.658.541 lei2024 · profit net: 666.407 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.278.494 lei1,28 mil2025 · profit net: 706.674 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
1,72 mil lei▲ 112,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4651 · 264 firme · mai sus decât 80% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Mureș · mai sus decât 83% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
55,3% marjă · mai sus decât 89% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
55,3%
Creștere CA an/an
-22,9%
Datorii / active
89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
52,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+91,5%/an
Grad de îndatorare
89%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2024, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.278.494−22,9%706.674+6,0%55,3%1.716.3991.925.4001.345.516—
20241.658.541+29,3%666.407+4,9%40,2%806.7541.501.152694.3981
20231.282.930635.41149,5%346.626928.337581.7111
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

8

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
8
Valoare totală
1.817.082 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CRISTIAN MED SRL36204214radiată
DIAMOND PERSONAL S.R.L.33994399în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 3,57 mil lei, 3 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · Mureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VENLO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →