identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

MARTAC ETNOAGRO SRL

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 26609008J10/136/2010Plătitor TVA din 2010TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
673mii lei
▲ 50,4% vs. 2024
Profit net · 2025
100mii lei
▲ 214,5% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
16ani
din 2010
În anul 2025, MARTAC ETNOAGRO SRL a raportat o cifră de afaceri de 672.506 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 50,4%. Rezultatul net a fost un profit de 100.227 lei. Datoriile totale au scăzut cu 31,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26609008
Nr. Reg. Comerțului
J10/136/2010 · EUID ROONRC.J10/136/2010
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-03-05 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pogoanele
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Udaţi-Mânzu Com. Smeeni
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT UDAŢI-MÂNZU COM. SMEENI, , NR.452
Cod poștal
127602
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
672.506 lei
▲ 50,4%
Profit net
100.227 lei
▲ 214,5%
Datorii
1.139.844 lei
▼ 31,1%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 572.890 lei2024: 447.080 lei2025: 672.506 lei673 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 10.514 lei2024: -87.541 lei2025: 100.227 lei100 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,9%
Creștere CA an/an
+50,4%
CA / salariat
336.253 lei
Datorii / active
50%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-5,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025150.634 $22.450 $255.313 $506.884 $224.727 $2
202497.244 $-19.041 $359.844 $588.780 $196.425 $2
2023125.200 $2.298 $396.695 $653.005 $218.041 $3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Buzău

RM
RĂZVAN MARTAC AGROSERV S.R.L.
CUI 45456156 · Sat Udaţi-Mânzu Com. Smeeni
CC
CEREAL CULTUR M&G SRL
CUI 35413379 · Sat Udaţi-Mânzu Com. Smeeni
CP
CEREALPERFORM PUIESTI COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 54872963 · Sat Dăscăleşti Com. Puieşti
TF
TELLURIS FARMING S.R.L.
CUI 54132507 · Sat Maxenu Com. Ţinteşti
MA
MADALINA AGRI TRADE GRUP S.R.L.
CUI 54121800 · Orş. Pogoanele
NN
NA NEW MFGV S.R.L.
CUI 54048571 · Sat Pogonele Com. Ţinteşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARTAC ETNOAGRO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →