identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

INFRADOORS SRL

CAEN 3512 — Transportul energiei electrice
CUI 26633740J2024014093403Plătitor TVA din 2010Verificat ANAF 01.11.2026ActivăLicență ANRE
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
168mii €
▼ 0,7% vs. 2024
Profit net · 2025
259mii €
▲ 6,4% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
16ani
din 2010
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

INFRADOORS SRL (CUI 26633740, nr. J2024014093403) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2010. Activitatea principală: transportul energiei electrice (CAEN 3512). Este plătitoare de TVA din 2010. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 850 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, INFRADOORS SRL a raportat o cifră de afaceri de 849.613 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.306.473 lei. Datoriile totale au scăzut cu 15,8% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26633740
Nr. Reg. Comerțului
J2024014093403 · EUID ROONRC.J2024014093403
Cod CAEN
3512 — Transportul energiei electrice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-03-10 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR MUZELOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
40191
Contact declarat
13 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 86 firme.

100 mN12345678
  1. Lucilla International SRL · 14 m · CAEN 6820 · +15 firme la aceeași adresă
  2. ANTICHITĂŢI DE FAMILIE SRL · 25 m · CAEN 4712
  3. SOFT DREAMS SRL · 28 m · CAEN 6210
  4. ELRO METAL DINAMIC SRL · 37 m · CAEN 4672
  5. GRUP MEDIA DIGITAL SRL · 39 m · CAEN 6820 · +3 firme la aceeași adresă
  6. VICTOR CARS SPA SRL · 48 m · CAEN 4520
  7. METALBEB NET EXPERT SRL · 53 m · CAEN 4677
  8. METAL PREST LUC S.R.L. · 55 m · CAEN 4618 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025168 mii €▼ 0,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
65 mii130 mii194 mii259 mii2023 · cifră de afaceri: 110.691 €2023 · profit net: 257.252 €20232024 · cifră de afaceri: 169.698 €2024 · profit net: 243.513 €20242025 · cifră de afaceri: 168.470 €168 mii2025 · profit net: 259.061 €2025
Salariați
—
Datorii totale
1,29 mil €▼ 17,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 3512 · 918 firme · mai sus decât 60% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 75% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
153,8% marjă · mai sus decât 88% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
153,8%
Creștere CA an/an
-0,7%
Datorii / active
30%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-11,2%/an
Grad de îndatorare
30%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025168.470−0,7%259.061+6,4%153,8%1.290.2484.259.2612.972.792—
2024169.698+53,3%243.513−5,3%143,5%1.553.7794.301.6702.751.098—
2023110.691257.252232,4%2.296.0793.115.302824.000—
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

3

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Licență/autorizație energie electrică
Acreditare -prom CV
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
—inregistrare dosar—ANRE
lista din 04.10.2026
Licență/autorizație energie electrică
Producere
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
1380valabil—ANRE
lista din 04.10.2026
Licență/autorizație energie electrică
Producere
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
749expirata—ANRE
lista din 04.10.2026

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

10 firme afiliate

FirmăCUIStare
GREEN TEHNIC SRL29072390în funcțiune
GROMWELL SERVICES SRL30047994în funcțiune
INOLTERA SOLAR SRL30494275în funcțiune
IONO ENERGY S.R.L.26076606în funcțiune
Q SOLAR ONE S.R.L.26315207în funcțiune
QRP ALFA S.R.L.54727742în funcțiune
QRP BETA S.R.L.54727327în funcțiune
QRP ROMANIA S.R.L.52922208în funcțiune
SOLIDSMITH CONSULTING S.R.L.47095112în funcțiune
SPINE GREEN FV S.R.L.30808971în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transportul energiei electrice · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre INFRADOORS SRL

Este INFRADOORS SRL o firmă activă?

Da. INFRADOORS SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este INFRADOORS SRL plătitoare de TVA?

Da, INFRADOORS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 11.03.2010 (verificare ANAF din 01.11.2026). Codul de TVA este RO26633740.

Ce cifră de afaceri are INFRADOORS SRL?

În 2025, INFRADOORS SRL a avut o cifră de afaceri de 849.613 lei, în creștere cu 0,6% față de 2024, și un profit net de 1.306.473 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este INFRADOORS SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care INFRADOORS SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are INFRADOORS SRL datorii la ANAF?

INFRADOORS SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul INFRADOORS SRL?

Sediul social declarat al INFRADOORS SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR MUZELOR.

Ce activitate are INFRADOORS SRL?

Activitatea principală declarată a INFRADOORS SRL este „Transportul energiei electrice” (cod CAEN 3512).

Când a fost înființată INFRADOORS SRL?

INFRADOORS SRL a fost înregistrată pe 10.03.2010, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024014093403.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INFRADOORS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala