identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

INROTUR SRL

CAEN 4312 — Lucrări de pregătire a terenului
CUI 27119004J05/832/2010Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 10.10.2026RO e-Facturainrotur.roActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
28,33mil lei
▲ 24,4% vs. 2024
Profit net · 2025
181mii lei
▲ 112,1% vs. 2024
Salariați
68
▼ 6,8% vs. 2024
Contracte publice
5
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, INROTUR SRL a raportat o cifră de afaceri de 28.333.302 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 24,4%. Rezultatul net a fost un profit de 181.312 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 68.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27119004
Nr. Reg. Comerțului
J05/832/2010 · EUID ROONRC.J05/832/2010
Cod CAEN
4312 — Lucrări de pregătire a terenului
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-06-30 (16 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
inrotur.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202528,33 mil lei▲ 24,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
7,08 mil14,17 mil21,25 mil28,33 mil2023 · cifră de afaceri: 18.696.784 lei2023 · profit net: 124.460 lei20232024 · cifră de afaceri: 22.779.456 lei2024 · profit net: 85.468 lei20242025 · cifră de afaceri: 28.333.302 lei28,33 mil2025 · profit net: 181.312 lei2025
Salariați
68▼ 6,8%
20232025
Datorii totale
14,46 mil lei▲ 17,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4312 · 2.364 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Bihor · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,6% marjă · mai sus decât 33% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,6%
Creștere CA an/an
+24,4%
CA / salariat
416.666 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+38,8%/an
Grad de îndatorare
66%
Angajați, în timp
66 → 68 (2021–2025, +3%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202528.333.302+24,4%181.312+112%0,6%14.460.20622.072.8597.612.65368
202422.779.456+21,8%85.468−31,3%0,4%12.342.19820.280.9347.938.73673
202318.696.784124.4600,7%7.010.74414.864.0127.853.26864
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Legi noi care privesc firma asta

4

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
INROTUR SRL, SANNICOLAU ROMAN
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

5

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
1.001.093 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

10
Dosare în care firma apare ca parte
10
Ca pârât
4
Ca debitor
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-03-09721/833/2026Judecătoria SalontapretenţiiFondPârât
2026-01-20579/271/2026Judecătoria Oradeaordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondDebitor
2025-12-094414/833/2025Judecătoria SalontapretenţiiFondPârât
2025-12-094413/833/2025Judecătoria SalontapretenţiiFondPârât
2025-12-084411/833/2025Judecătoria Salontacerere de valoare redusă CAMERA DE CONSILIUFondPârât
2025-02-19509/111/2025Tribunalul Bihordeschiderea procedurii la cererea creditoruluiFondDebitor
2025-01-28175/833/2025Judecătoria Salontaordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondDebitor
2024-11-115259/255/2024Judecătoria Marghitavalidare poprireFondTerţ poprit
2023-09-213045/833/2022/a1Judecătoria Salontaalte cereri RESTITUIRE CAUŢIUNEFondContestator
2023-08-2814745/271/2023Judecătoria Oradeavalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
ARENATUR CONSTRUCT S.R.L.40172480în funcțiune
DRUM EXPRES SRL28266119în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 30,80 mil lei, 76 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de pregătire a terenului · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INROTUR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →