identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

GEDAXA - EMPLOYEES FINANCIAL & HEALTH PROTECTION SRL

CAEN 6619 — Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
CUI 27127171J33/834/2014Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
151mii lei
▼ 10,0% vs. 2024
Profit net · 2025
6.506lei
▼ 45,4% vs. 2024
Salariați
1
Contracte publice
42
SEAP · activ 2026
În anul 2025, GEDAXA - EMPLOYEES FINANCIAL & HEALTH PROTECTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 151.444 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 10,0%. Rezultatul net a fost un profit de 6.506 lei. Datoriile totale au scăzut cu 1,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27127171
Nr. Reg. Comerțului
J33/834/2014 · EUID ROONRC.J33/834/2014
Cod CAEN
6619 — Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-07-02 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. DIMITRIE ONCIUL, NR.6, BL.3, SC.E, ET.4, AP.14
Cod poștal
720001
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-25 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
151.444 lei
▼ 10,0%
Profit net
6.506 lei
▼ 45,4%
Datorii
5.826 lei
▼ 1,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 149.168 lei2024: 168.238 lei2025: 151.444 lei151 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.439 lei2024: 11.926 lei2025: 6.506 lei6.50620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,3%
Creștere CA an/an
-10,0%
CA / salariat
151.444 lei
Datorii / active
37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-2,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025151.444 lei6.506 lei5.826 lei15.928 lei6.706 lei1
2024168.238 lei11.926 lei5.897 lei22.637 lei12.126 lei0
2023149.168 lei3.439 lei13.510 lei17.149 lei3.639 lei
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-25.

Contracte publice (SEAP)

42

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
8
Valoare totală
33.605 lei
Ultimul an
2025

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
34
Valoare totală
192.355 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii · Suceava

AC
ASI CARD PLUS S.R.L.
CUI 50993121 · Mun. Suceava
NU
NEVERAL UNIC S.R.L.
CUI 49039135 · Mun. Suceava
MR
MASTERS REAL ESTATE S.R.L.
CUI 47330234 · Mun. Suceava
AC
ASI CARD SRL
CUI 18297592 · Mun. Suceava
MC
MOLO CONSULTING S.R.L.
CUI 55445910 · Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia
NS
NORTH STAR STUDIO VISION S.R.L.
CUI 54565012 · Sat Plutoniţa Orş. Frasin

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GEDAXA - EMPLOYEES FINANCIAL & HEALTH PROTECTION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →