identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

EKKOU VP SRL

CAEN 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CUI 27369698J40/3632/2014Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
2,43mil lei
▲ 1.828,5% vs. 2022
Profit net · 2023
2,07mil lei
▲ 11.686,1% vs. 2022
Salariați
1
Vechime
15ani
din 2010
În anul 2023, EKKOU VP SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.430.839 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.828,5%. Rezultatul net a fost un profit de 2.072.703 lei. Datoriile totale au crescut cu 35,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27369698
Nr. Reg. Comerțului
J40/3632/2014 · EUID ROONRC.J40/3632/2014
Cod CAEN
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-09-09 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. JOHANN STRAUSS, NR.2B, ET.4, AP.5 · 3 firme aici
Cod poștal
20312

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2023)
2.430.839 lei
▲ 1.828,5%
Profit net
2.072.703 lei
▲ 11.686,1%
Datorii
66.628 lei
▲ 35,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 247.455 lei2022: 126.050 lei2023: 2.430.839 lei2,43 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 175.280 lei2022: 17.586 lei2023: 2.072.703 lei2,07 mil20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 02022: 02023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
85,3%
Creștere CA an/an
+1.828,5%
CA / salariat
2.430.839 lei
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45,0%
Creștere medie anuală (2020–2023)
+115,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023531.238 $452.971 $14.561 $1.009.333 $1.006.992 $1
202226.863 $3.748 $10.461 $709.303 $710.758 $0
202159.442 $42.104 $35.396 $818.867 $796.902 $0
🔒 Încă 3 ani de istoric (2014–2020) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NS
NEW STORAGE 3 S.R.L.
CUI 49361024 · Producția de energie electrică
GS
GRINSTOCK S.R.L.
CUI 49188374 · Producția de energie electrică

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
GRINSTOCK S.R.L.49188374în funcțiune
NEW STORAGE 3 S.R.L.49361024în funcțiune
STOCK POWER S.R.L.48728220în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu produse diverse · Municipiul București

AS
ANETA SHOP IMPORT EXPORT S.R.L.
CUI 55490350 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AS
ADONIS SMART PROJECT S.R.L.
CUI 55486960 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EH
ELITE HOLDING S.R.L.
CUI 55466181 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RD
RD DIMELLO VERDANT S.R.L.
CUI 55399392 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RC
RC CONQUEST GRUP S.R.L.
CUI 55137847 · Sector 2 Mun. Bucureşti
HF
HORIZON FOOD S.R.L.
CUI 54803203 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

17

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 17 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EKKOU VP SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →