identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

GRUPUL DE ADMINISTRARE ŞI CURĂŢENIE SRL

CAEN 6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
CUI 27437741J13/1744/2010Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
318mii lei
▲ 13,7% vs. 2024
Profit net · 2025
179mii lei
▲ 29,3% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
15ani
din 2010
În anul 2025, GRUPUL DE ADMINISTRARE ŞI CURĂŢENIE SRL a raportat o cifră de afaceri de 318.366 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,7%. Rezultatul net a fost un profit de 178.648 lei. Datoriile totale au crescut cu 23,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27437741
Nr. Reg. Comerțului
J13/1744/2010 · EUID ROONRC.J13/1744/2010
Cod CAEN
6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-09-29 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
318.366 lei
▲ 13,7%
Profit net
178.648 lei
▲ 29,3%
Datorii
12.009 lei
▲ 23,7%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 280.267 lei2024: 280.098 lei2025: 318.366 lei318 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 138.797 lei2024: 138.122 lei2025: 178.648 lei179 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
56,1%
Creștere CA an/an
+13,7%
CA / salariat
159.183 lei
Datorii / active
6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+4,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025318.366 lei178.648 lei12.009 lei191.017 lei179.008 lei2
2024280.098 lei138.122 lei9.706 lei148.188 lei138.482 lei3
2023280.267 lei138.797 lei16.881 lei155.710 lei139.157 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GD
GRUPUL DE CURAŢENIE IMOBILE SRL
CUI 32463500 · Activități generale de curățenie a clădirilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate

FirmăCUIStare
DACICA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.39148984în funcțiune
GRUPUL DE CURAȚENIE IMOBILE SRL32463500în funcțiune
SARGETIA ADMINISTRARE CONDOMINII S.R.L.41359134în funcțiune
TOMIRIS CURATENIE IMOBILE S.R.L.40041468în funcțiune
TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.43280966în funcțiune
TROESMIS CURATENIE IMOBILE S.R.L.43300265în funcțiune
VALAHIA GRUP ADMINISTRARE S.R.L.45825709în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · Constanța

ES
EVALMAD S.R.L.
CUI 55523597 · Mun. Constanţa
UA
UVE ADMINCONTROL S.R.L.
CUI 55201966 · Mun. Constanţa
ZS
ZWDA S.R.L.
CUI 55100120 · Mun. Constanţa
MP
MNR PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.
CUI 54905505 · Mun. Constanţa
AS
AIKWORKS S.R.L.
CUI 54764163 · Mun. Constanţa
AT
AZN TEHNICAL S.R.L.
CUI 54680976 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2019-08-12.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GRUPUL DE ADMINISTRARE ŞI CURĂŢENIE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →