identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

VALAHIA GRUP ADMINISTRARE S.R.L.

CAEN 6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
CUI 45825709J2022000923138Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
325mii lei
▲ 15,7% vs. 2024
Profit net · 2025
62mii lei
▼ 11,0% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, VALAHIA GRUP ADMINISTRARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 324.636 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 15,7%. Rezultatul net a fost un profit de 61.708 lei. Datoriile totale au scăzut cu 4,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45825709
Nr. Reg. Comerțului
J2022000923138 · EUID ROONRC.J2022000923138
Cod CAEN
6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-03-21 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. UNIRII, NR.108A, BL.C3, SC.B, ET.5, AP.5.3 · 8 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
10 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
324.636 lei
▲ 15,7%
Profit net
61.708 lei
▼ 11,0%
Datorii
71.607 lei
▼ 4,9%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 288.441 lei2024: 280.664 lei2025: 324.636 lei325 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 161.545 lei2024: 69.317 lei2025: 61.708 lei62 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
19,0%
Creștere CA an/an
+15,7%
CA / salariat
108.212 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,4%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+13,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025324.636 lei61.708 lei71.607 lei131.620 lei62.068 lei3
2024280.664 lei69.317 lei75.311 lei144.576 lei69.677 lei2
2023288.441 lei161.545 lei160.795 lei320.477 lei161.905 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

7

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SG
SARMIS GRUP CURĂTENIE S.R.L.
CUI 45840733 · Activități generale de curățenie a clădirilor
TC
TROESMIS CURATENIE IMOBILE S.R.L.
CUI 43300265 · Activități generale de curățenie a clădirilor
TA
TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.
CUI 43280966 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
TC
TOMIS CURATENIE CONDOMINII S.R.L.
CUI 41365446 · Activități generale de curățenie a clădirilor
SA
SARGETIA ADMINISTRARE CONDOMINII S.R.L.
CUI 41359134 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
TC
TOMIRIS CURATENIE IMOBILE S.R.L.
CUI 40041468 · Activități generale de curățenie a clădirilor

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate

FirmăCUIStare
DACICA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.39148984în funcțiune
GRUPUL DE ADMINISTRARE ŞI CURĂŢENIE SRL27437741în funcțiune
GRUPUL DE CURAȚENIE IMOBILE SRL32463500în funcțiune
SARGETIA ADMINISTRARE CONDOMINII S.R.L.41359134în funcțiune
TOMIRIS CURATENIE IMOBILE S.R.L.40041468în funcțiune
TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.43280966în funcțiune
TROESMIS CURATENIE IMOBILE S.R.L.43300265în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · Constanța

ES
EVALMAD S.R.L.
CUI 55523597 · Mun. Constanţa
UA
UVE ADMINCONTROL S.R.L.
CUI 55201966 · Mun. Constanţa
ZS
ZWDA S.R.L.
CUI 55100120 · Mun. Constanţa
MP
MNR PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.
CUI 54905505 · Mun. Constanţa
AS
AIKWORKS S.R.L.
CUI 54764163 · Mun. Constanţa
AT
AZN TEHNICAL S.R.L.
CUI 54680976 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VALAHIA GRUP ADMINISTRARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →