identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

CCD DINAMIC NUTRITION SRL

CAEN 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CUI 27783192J2010000897203Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 12.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
463mii lei
▼ 69,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−364mii lei
▼ 144,0% vs. 2024
Salariați
1
▼ 80,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CCD DINAMIC NUTRITION SRL a raportat o cifră de afaceri de 463.228 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 69,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 363.969 lei. Datoriile totale au crescut cu 11,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (749.065 lei) depășesc activele totale (698.409 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-50.656 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-363.969 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27783192
Nr. Reg. Comerțului
J2010000897203 · EUID ROONRC.J2010000897203
Cod CAEN
4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-12-07 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Sat Cristur Mun. Deva
Adresă
JUD. HUNEDOARA, SAT CRISTUR MUN. DEVA, STR. ULIŢA MARE
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
330003

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 17 firme.

100 m250 m500 mN12
  1. COSMA PRESTSERVICE SRL · 703 m · CAEN 9531 · +7 firme la aceeași adresă
  2. TYMY SUNSET TOTAL S.R.L. · 703 m · CAEN 4719 · +5 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025463 mii lei▼ 69,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,16 mil2,31 mil3,47 mil4,63 mil2023 · cifră de afaceri: 4.627.494 lei2023 · profit net: 140.211 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.517.213 lei2024 · profit net: -149.175 lei20242025 · cifră de afaceri: 463.228 lei463 mii2025 · profit net: -363.969 lei2025
Salariați
1▼ 80,0%
20232025
Datorii totale
749 mii lei▲ 11,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4621 · 1.591 firme · mai sus decât 31% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Hunedoara · mai sus decât 72% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-78,6% marjă · mai sus decât 5% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-78,6%
Creștere CA an/an
-69,5%
CA / salariat
463.228 lei
Datorii / active
107%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+0,2%/an
Grad de îndatorare
107%
Angajați, în timp
9 → 1 (2021–2025, -89%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025463.228−69,5%-363.969-78,6%749.065698.409-50.6561
20241.517.213−67,2%-149.175−206%-9,8%670.1951.197.299527.1045
20234.627.494140.2113,0%1.132.0901.877.142745.05213
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
24.195 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

4
Dosare în care firma apare ca parte
4
Ca pârât
3
Ca debitor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-11-069333/221/2025Judecătoria Devacerere de valoare redusăFondPârât
2025-03-212193/221/2025Judecătoria Devacerere de valoare redusăFondPârât
2024-12-1844284/245/2024Judecătoria Iasicerere de valoare redusăFondPârât
2024-11-079900/221/2024Judecătoria Devaordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondDebitor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CCD NUTRIȚIE S.R.L.50679359în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 743 mii lei, 1 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · Hunedoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CCD DINAMIC NUTRITION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →