identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

AGROMEC FOCURI S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 27910857J22/64/2011Plătitor TVA din 2011RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,23mil lei
▲ 49,3% vs. 2024
Profit net · 2025
1,21mil lei
▲ 1.941,1% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, AGROMEC FOCURI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.232.172 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 49,3%. Rezultatul net a fost un profit de 1.209.716 lei. Datoriile totale au scăzut cu 36,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27910857
Nr. Reg. Comerțului
J22/64/2011 · EUID ROONRC.J22/64/2011
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-01-18 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Focuri Com. Focuri
Adresă
JUD. IAŞI, SAT FOCURI COM. FOCURI, NR.944
Cod poștal
707195
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.232.172 lei
▲ 49,3%
Profit net
1.209.716 lei
▲ 1.941,1%
Datorii
2.719.490 lei
▼ 36,5%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.835.822 lei2024: 1.494.971 lei2025: 2.232.172 lei2,23 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 527.533 lei2024: 59.269 lei2025: 1.209.716 lei1,21 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
54,2%
Creștere CA an/an
+49,3%
CA / salariat
744.057 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+5,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.232.172 lei1.209.716 lei2.719.490 lei4.130.075 lei1.410.585 lei3
20241.494.971 lei59.269 lei4.282.547 lei4.994.024 lei711.477 lei2
20231.835.822 lei527.533 lei3.829.529 lei4.881.738 lei1.052.209 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
HAZARD 33 SRL1994161în funcțiune
MI-VAL AGRO COMPANY SRL18580881radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Iași

AS
AGRO STOGRI S.R.L.
CUI 49510207 · Sat Focuri Com. Focuri
SF
STOMAR FERMA ZOO S.R.L.
CUI 42544695 · Sat Focuri Com. Focuri
MA
MARADIS AGROTECH S.R.L.
CUI 39728183 · Sat Focuri Com. Focuri
AGRO ŞTOGRINCĂ SRL
CUI 33947320 · Sat Focuri Com. Focuri
AF
AGROPOP FOCURI SRL
CUI 32560537 · Sat Focuri Com. Focuri
AF
AGRICOLA-FOCURI SRL
CUI 26944924 · Sat Focuri Com. Focuri

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AGROMEC FOCURI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →