identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

IBC PERFORM SRL

CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
CUI 28158273J2011002798408Plătitor TVA din 2011TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
112mii lei
▼ 40,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−63mii lei
▼ 239,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
104
SEAP · activ 2024
În anul 2025, IBC PERFORM SRL a raportat o cifră de afaceri de 112.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 40,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 62.786 lei. Datoriile totale au crescut cu 23,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-62.786 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28158273
Nr. Reg. Comerțului
J2011002798408 · EUID ROONRC.J2011002798408
Cod CAEN
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-03-10 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.16, BL.A5, AP.B44
Cod poștal
21177

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
112.000 lei
▼ 40,7%
Profit net
-62.786 lei
▼ 239,0%
Datorii
354.488 lei
▲ 23,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 351.956 lei2024: 188.815 lei2025: 112.000 lei112 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 51.386 lei2024: 45.167 lei2025: -62.786 lei−63 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-56,1%
Creștere CA an/an
-40,7%
CA / salariat
112.000 lei
Datorii / active
76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-52,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-9,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202525.087 $-14.063 $79.402 $105.061 $26.636 $1
202441.069 $9.824 $62.502 $139.132 $77.439 $1
202376.917 $11.230 $85.460 $195.703 $111.644 $1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Contracte publice (SEAP)

104

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
12.500 lei
Ultimul an
2019

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
103
Valoare totală
2.636.305 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță în afaceri și management · Municipiul București

MS
MEW3 S.R.L.
CUI 55536651 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AN
AURUM NEXUS S.R.L.
CUI 55534286 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CF
CMM FLOWERS SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55510139 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CS
CONNECTRA S.R.L.
CUI 55508104 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VB
VELORA BEYOND S.R.L.
CUI 55505850 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DM
DATA MIRROR S.R.L.
CUI 55497277 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IBC PERFORM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →