identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

PUR NIS COMPANY SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 28354342J2011000295273Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
479mii lei
▼ 9,0% vs. 2024
Profit net · 2025
220mii lei
▼ 28,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, PUR NIS COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 479.321 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,0%. Rezultatul net a fost un profit de 220.448 lei. Datoriile totale au crescut cu 817,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28354342
Nr. Reg. Comerțului
J2011000295273 · EUID ROONRC.J2011000295273
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-04-15 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Mun. Roman
Adresă
JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, BLD. ROMAN MUŞAT, BL.29, SC.B, AP.26
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
479.321 lei
▼ 9,0%
Profit net
220.448 lei
▼ 28,4%
Datorii
265.623 lei
▲ 817,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 497.879 lei2024: 526.733 lei2025: 479.321 lei479 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 278.910 lei2024: 307.890 lei2025: 220.448 lei220 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
46,0%
Creștere CA an/an
-9,0%
CA / salariat
479.321 lei
Datorii / active
15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+29,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025479.321 lei220.448 lei265.623 lei1.755.013 lei1.489.390 lei1
2024526.733 lei307.890 lei28.954 lei1.084.466 lei1.055.512 lei1
2023497.879 lei278.910 lei9.811 lei1.038.883 lei1.029.072 lei1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MUNCA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ2054619în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Neamț

LS
LOTROMAN S.R.L.
CUI 51810770 · Mun. Roman
MS
MIHOTO S.R.L.
CUI 51464420 · Mun. Roman
CB
CONACUL BOGDAN S.R.L.
CUI 51117650 · Mun. Roman
II
INS2R INVEST S.R.L.
CUI 49143267 · Mun. Roman
SI
SEMPRE INVEST PDM S.R.L.
CUI 48597524 · Mun. Roman
HP
HALAU PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.
CUI 46952140 · Mun. Roman

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PUR NIS COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →