identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

M & D MOTANU STAR SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 28394452J21/189/2011Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
202mii lei
▲ 1,2% vs. 2024
Profit net · 2025
42mii lei
▲ 126,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, M & D MOTANU STAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 201.926 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,2%. Rezultatul net a fost un profit de 42.264 lei. Datoriile totale au scăzut cu 41,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (142.839 lei) depășesc activele totale (36.469 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-106.370 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28394452
Nr. Reg. Comerțului
J21/189/2011 · EUID ROONRC.J21/189/2011
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-04-26 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IALOMIŢA
Localitate
Sat Bucu Com. Bucu
Adresă
JUD. IALOMIŢA, SAT BUCU COM. BUCU, CAL. BUCUREŞTI, NR.28
Cod poștal
927060

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
201.926 lei
▲ 1,2%
Profit net
42.264 lei
▲ 126,8%
Datorii
142.839 lei
▼ 41,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 287.775 lei2024: 199.500 lei2025: 201.926 lei202 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -11.922 lei2024: -157.553 lei2025: 42.264 lei42 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
20,9%
Creștere CA an/an
+1,2%
CA / salariat
201.926 lei
Datorii / active
392%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+8,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202545.229 $9.467 $31.994 $8.169 $-23.826 $1
202443.393 $-34.269 $53.085 $20.756 $-32.329 $1
202362.891 $-2.605 $45.556 $56.602 $13.337 $2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Ialomița

GC
GOLDEN CLEANING & CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50966259 · Mun. Slobozia
GS
GHEMARFAST SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50835784 · Mun. Feteşti
NC
NMA CONSTRUCTOR S.R.L.
CUI 50786762 · Sat Valea Ciorii Com. Valea Ciorii
K&
KAN & NICO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50667591 · Mun. Slobozia
AW
ACHIM WORKS & SERVICES S.R.L.
CUI 50539371 · Sat Griviţa Com. Griviţa
CC
CEZIART CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50502259 · Sat Slătioarele Com. Jilavele

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2022-02-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M & D MOTANU STAR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →