identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 28691275J2011007786400Neplătitor TVAVerificat ANAF 07.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,38mil lei
▼ 3,4% vs. 2024
Profit net · 2025
69mii lei
▲ 316,0% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Contracte publice
4
SEAP · activ 2020
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL (CUI 28691275, nr. J2011007786400) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2011. Activitatea principală: activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,38 mil lei și 4 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 07.11.2026.

În anul 2025, EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.381.492 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 3,4%. Rezultatul net a fost un profit de 68.756 lei. Datoriile totale au scăzut cu 5,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.515.589 lei) depășesc activele totale (33.579 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.482.010 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28691275
Nr. Reg. Comerțului
J2011007786400 · EUID ROONRC.J2011007786400
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-06-27 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. DRAGOŞ VODĂ · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
20746
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-07 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. STUDIOUL DE PROIECTARE ARHITECTURA INOVATIONS SRL · 19 m · CAEN 7111 · +7 firme la aceeași adresă
  2. D & D DONA MILLENIUM S.R.L. · 22 m · CAEN 4781
  3. G.E. ENGLISH CENTRE GRUP SRL · 24 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  4. LOUD PIXEL S.R.L. · 36 m · CAEN 5911 · +1 firme la aceeași adresă
  5. EX CONT EXIM S.R.L. · 42 m · CAEN 7022
  6. ELENA FLOWERS SRL · 46 m · CAEN 4776
  7. LAUPATRYCAT SRL · 56 m · CAEN 7022
  8. INFOPRO PC S.R.L. · 58 m · CAEN 9511 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,38 mil lei▼ 3,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
425 mii850 mii1,28 mil1,70 mil2023 · cifră de afaceri: 1.700.252 lei2023 · profit net: -41.550 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.429.703 lei2024 · profit net: -31.832 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.381.492 lei1,38 mil2025 · profit net: 68.756 lei2025
Salariați
4
20232025
Datorii totale
1,52 mil lei▼ 5,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 8622 · 12.511 firme · mai sus decât 88% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 81% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
5,0% marjă · mai sus decât 19% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
5,0%
Creștere CA an/an
-3,4%
CA / salariat
345.373 lei
Datorii / active
4.514%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-2,0%/an
Grad de îndatorare
4.514%
Angajați, în timp
12 → 4 (2021–2025, -67%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.381.492−3,4%68.7565,0%1.515.58933.579-1.482.0104
20241.429.703−15,9%-31.832-2,2%1.599.19648.430-1.550.7664
20231.700.252-41.550-2,4%1.567.41748.483-1.518.9344
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-07.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

4

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
10.200 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
FLP STAR MED SRL38041970în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 5,99 mil lei, 7 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL

Este EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL o firmă activă?

Da. EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 07.11.2026).

Este EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL plătitoare de TVA?

Nu, EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 07.11.2026).

Ce cifră de afaceri are EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL?

În 2025, EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL a avut o cifră de afaceri de 1.381.492 lei, în scădere cu 3,4% față de 2024, și un profit net de 68.756 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL?

În 2025, EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL a raportat un număr mediu de 4 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL datorii la ANAF?

EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL?

Sediul social declarat al EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. DRAGOŞ VODĂ.

Ce activitate are EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL?

Activitatea principală declarată a EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622).

Când a fost înființată EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL?

EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL a fost înregistrată pe 27.06.2011, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2011007786400.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EXMEDICA EXPERŢI ÎN SĂNĂTATE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala