identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

DARA INTACT SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 28898875J12/1919/2011Plătitor TVA din 2011Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,54mil lei
▲ 12.488,8% vs. 2024
Profit net · 2025
335mii lei
▲ 430,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, DARA INTACT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.536.966 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12.488,8%. Rezultatul net a fost un profit de 334.533 lei. Datoriile totale au scăzut cu 64,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28898875
Nr. Reg. Comerțului
J12/1919/2011 · EUID ROONRC.J12/1919/2011
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-07-21 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GEORGE VALENTIN BIBESCU, NR.28 B
Cod poștal
400365

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.536.966 lei
▲ 12.488,8%
Profit net
334.533 lei
▲ 430,7%
Datorii
601.433 lei
▼ 64,9%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.456.613 lei2024: 12.209 lei2025: 1.536.966 lei1,54 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 891.479 lei2024: -101.161 lei2025: 334.533 lei335 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
21,8%
Creștere CA an/an
+12.488,8%
CA / salariat
768.483 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
138,1%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+7,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.536.966 lei334.533 lei601.433 lei843.659 lei242.226 lei2
202412.209 lei-101.161 lei1.712.659 lei1.620.352 lei-92.307 lei2
20232.456.613 lei891.479 lei54.831 lei1.543.685 lei1.488.854 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FRATII MURESAN SNC5398498radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Cluj

KS
KHAZEN SOLUTIONS S.R.L.
CUI 51050070 · Mun. Cluj-Napoca
BS
BRIND SOLUTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 51042094 · Mun. Cluj-Napoca
BS
BYRINIS S.R.L.
CUI 51036165 · Mun. Cluj-Napoca
TM
TC MADARASAN BUILD SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50869639 · Mun. Cluj-Napoca
LP
LUGONE PAVAJE S.R.L.
CUI 50853861 · Mun. Cluj-Napoca
AS
AZZINDOR S.R.L.
CUI 50836984 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DARA INTACT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →