identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

TURBOTONI SRL

CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
CUI 28915259J33/703/2011Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 13.10.2026turbotoni.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
5,50mil lei
▲ 13,2% vs. 2024
Profit net · 2025
2,80mil lei
▲ 25,7% vs. 2024
Salariați
9
▼ 10,0% vs. 2024
Contracte publice
8
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, TURBOTONI SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.498.902 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,2%. Rezultatul net a fost un profit de 2.796.188 lei. Datoriile totale au scăzut cu 8,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28915259
Nr. Reg. Comerțului
J33/703/2011 · EUID ROONRC.J33/703/2011
Cod CAEN
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9531. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-07-26 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, PŢA. 22 DECEMBRIE
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
720132

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

declarat

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei (unic în registru).

Website
turbotoni.ro
Ultima schimbare
site lansat · 18.10.2026

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. BIOREGIM BUCOVINA S.R.L. · 36 m · CAEN 4727 · +1 firme la aceeași adresă
  2. COSNICOMARI SRL · 73 m · CAEN 4941
  3. VIRMUS PROD SRL · 92 m · CAEN 4941
  4. PERLA VERDE SRL · 94 m · CAEN 4711
  5. DLS SERVICII SEM S.R.L. · 105 m · CAEN 3299
  6. LAND OF FLOWERS S.R.L. · 136 m · CAEN 4776
  7. 4WARDTECH S.R.L. · 144 m · CAEN 3320 · +1 firme la aceeași adresă
  8. MARDARE INTELLIGENCE SOLUTIONS S.R.L. · 158 m · CAEN 6210

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20255,50 mil lei▲ 13,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,37 mil2,75 mil4,12 mil5,50 mil2023 · cifră de afaceri: 4.068.098 lei2023 · profit net: 1.409.904 lei20232024 · cifră de afaceri: 4.859.778 lei2024 · profit net: 2.223.716 lei20242025 · cifră de afaceri: 5.498.902 lei5,50 mil2025 · profit net: 2.796.188 lei2025
Salariați
9▼ 10,0%
20232025
Datorii totale
5,42 mil lei▼ 8,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4520 · 4.979 firme · mai sus decât 99% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Suceava · mai sus decât 94% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
50,9% marjă · mai sus decât 92% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
50,8%
Creștere CA an/an
+13,2%
CA / salariat
610.989 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+37,5%/an
Grad de îndatorare
66%
Angajați, în timp
10 → 9 (2021–2025, -10%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.498.902+13,2%2.796.188+25,7%50,8%5.423.8318.220.2592.796.4289
20244.859.778+19,5%2.223.716+57,7%45,8%5.916.0028.139.9582.223.95610
20234.068.0981.409.90434,7%2.381.2503.791.3941.410.14410
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

8

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
8
Valoare totală
12.026 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

5
Dosare în care firma apare ca parte
5
Ca pârât
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-07-036684/314/2025Judecătoria Suceavavalidare poprireFondTerţ poprit
2025-07-036685/314/2025Judecătoria Suceavavalidare poprireFondTerţ poprit
2024-12-033558/314/2024Tribunalul Suceavacerere de valoare redusăApelApelant Pârât
2024-03-273558/314/2024Judecătoria Suceavacerere de valoare redusăFondPârât
2023-10-069825/314/2023Judecătoria Suceavavalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Întreținerea și repararea autovehiculelor · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TURBOTONI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →