identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

STALIN TRADING S.R.L.

CAEN 4789 — Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
CUI 29119779J30/736/2011Plătitor TVA din 2015Verificat ANAF 17.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,93mil lei
▼ 0,1% vs. 2024
Profit net · 2025
286mii lei
▲ 1.375,4% vs. 2024
Salariați
1
▼ 80,0% vs. 2024
Contracte publice
5
SEAP · activ 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, STALIN TRADING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.928.131 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,1%. Rezultatul net a fost un profit de 285.748 lei. Datoriile totale au scăzut cu 25,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29119779
Nr. Reg. Comerțului
J30/736/2011 · EUID ROONRC.J30/736/2011
Cod CAEN
4789 — Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4712, 4740, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-09-19 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. FĂGĂRAŞULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440189
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 71 firme.

100 m250 mN12345678
  1. ONMARKET QUALITY S.R.L. · 36 m · CAEN 4777
  2. LEASE INTER S.R.L. · 71 m · CAEN 7820 · +2 firme la aceeași adresă
  3. SELECAR FANTAX VALI S.R.L. · 91 m · CAEN 4932 · +1 firme la aceeași adresă
  4. TOMSAN MTS 2017 S.R.L. · 97 m · CAEN 4771 · +1 firme la aceeași adresă
  5. DIELLE PETS S.R.L. · 116 m · CAEN 3100 · +2 firme la aceeași adresă
  6. BALIMA FORCE S.R.L. · 129 m · CAEN 8299 · +2 firme la aceeași adresă
  7. ZEN ART STUDIO S.R.L. · 205 m · CAEN 7410
  8. CRISPO OIL SRL · 240 m · CAEN 4711

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,93 mil lei▼ 0,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
483 mii965 mii1,45 mil1,93 mil2023 · cifră de afaceri: 1.793.868 lei2023 · profit net: 245.218 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.930.580 lei2024 · profit net: 19.367 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.928.131 lei1,93 mil2025 · profit net: 285.748 lei2025
Salariați
1▼ 80,0%
20232025
Datorii totale
506 mii lei▼ 25,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4789 · 422 firme · mai sus decât 98% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Satu Mare · mai sus decât 85% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
14,8% marjă · mai sus decât 74% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
14,8%
Creștere CA an/an
-0,1%
CA / salariat
1.928.131 lei
Datorii / active
15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+21,0%/an
Lichiditate curentă
6,46
Grad de îndatorare
15%
Scor Z-Altman
6,41 (zonă sigură)
Angajați, în timp
5 → 1 (2021–2025, -80%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.928.131−0,1%285.748+999%14,8%505.6503.277.4652.771.8151
20241.930.580+7,6%19.367−92,1%1,0%674.0643.160.1312.486.0675
20231.793.868245.21813,7%740.9753.512.3002.771.3253
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

5

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
571 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-07-069624/296/2026Judecătoria Satumarevalidare poprireFondTerţ poprit
2025-02-242062/296/2025Judecătoria Satumarevalidare poprireFondTerţ poprit
2025-02-121471/296/2025Judecătoria Satumarevalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STALIN TRADING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →