identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

TRIO VERDE SRL

CAEN 2042 — Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
CUI 29136460J2011000868336Plătitor TVA din 2011Verificat ANAF 12.10.2026trioverde.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,89mil lei
▼ 8,3% vs. 2024
Profit net · 2025
8.664lei
▼ 94,7% vs. 2024
Salariați
7
— constant
Vechime
15ani
din 2011
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, TRIO VERDE SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.894.449 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,3%. Rezultatul net a fost un profit de 8.664 lei. Datoriile totale au crescut cu 35,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29136460
Nr. Reg. Comerțului
J2011000868336 · EUID ROONRC.J2011000868336
Cod CAEN
2042 — Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-09-23 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. ŞTEFAN CEL MARE · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
720049

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

potrivit

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei și apare în titlul paginii.

Website
trioverde.ro
Email
office@trioverde.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 12 firme.

100 mN12345678
  1. JADENT SRL · 25 m · CAEN 8623
  2. BRD - GROUPE SOCIETE GENERALE SA BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA · 55 m · CAEN 6419
  3. ARHITREND STUDIOPRO SRL · 56 m · CAEN 7111 · +1 firme la aceeași adresă
  4. HIPOCRAT SRL · 79 m · CAEN 8691 · +14 firme la aceeași adresă
  5. SAN KRUK S.R.L. · 90 m · CAEN 8622
  6. BIG DEAL SRL · 93 m · CAEN 5611 · +1 firme la aceeași adresă
  7. TERAPLANT SRL · 98 m · CAEN 4775 · +2 firme la aceeași adresă
  8. FLORA BUCOVINEI SRL · 114 m · CAEN 5611 · +14 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20251,89 mil lei▼ 8,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
541 mii1,08 mil1,62 mil2,16 mil2023 · cifră de afaceri: 2.162.148 lei2023 · profit net: 206.446 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.066.539 lei2024 · profit net: 163.292 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.894.449 lei1,89 mil2025 · profit net: 8.664 lei2025
Salariați
7
20232025
Datorii totale
85 mii lei▲ 35,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 2042 · 217 firme · mai sus decât 86% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Suceava · mai sus decât 84% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,5% marjă · mai sus decât 38% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,5%
Creștere CA an/an
-8,3%
CA / salariat
270.636 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+6,8%/an
Grad de îndatorare
13%
Angajați, în timp
11 → 7 (2021–2025, -36%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.894.449−8,3%8.664−94,7%0,5%85.367678.789595.3887
20242.066.539−4,4%163.292−20,9%7,9%62.982834.045772.5177
20232.162.148206.4469,5%297.510945.564649.4437
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MIMUSH STUDIO S.R.L.41285835radiată
TIANTI BOOKS S.R.L.46688472în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 1,91 mil lei, 7 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRIO VERDE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →