identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

GOOD FOOD & HOSTING SRL

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 29366647J2011000809016Plătitor TVA din 2012TVA la încasareVerificat ANAF 31.10.2026ActivăPunct alimentar înregistrat DSVSAAutorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,87mil lei
▼ 3,2% vs. 2024
Profit net · 2025
1.112lei
▼ 97,5% vs. 2024
Salariați
15
▼ 6,3% vs. 2024
Contracte publice
17
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

GOOD FOOD & HOSTING SRL (CUI 29366647, nr. J2011000809016) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Sebeș, județul Alba, înființată în 2011. Activitatea principală: restaurante (CAEN 5611). Este plătitoare de TVA din 2012. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,87 mil lei și 15 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, GOOD FOOD & HOSTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.869.897 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 3,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.112 lei. Datoriile totale au crescut cu 4,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29366647
Nr. Reg. Comerțului
J2011000809016 · EUID ROONRC.J2011000809016
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-11-21 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Mun. Sebeş
Adresă
JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. DRUMUL SIBIULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. YANN HOLDING COMPANY S.R.L. · 19 m · CAEN 4941 · +4 firme la aceeași adresă
  2. SEVARA PROTECT S.R.L. · 30 m · CAEN 7499
  3. OFTAEXPERT CENTER S.R.L. · 49 m · CAEN 8621
  4. VASILEX SRL · 81 m · CAEN 7411
  5. VATRA NOASTRA ALBA S.R.L. · 110 m · CAEN 1071 · +1 firme la aceeași adresă
  6. SMART GLASS & MOTO PARTS S.R.L. · 134 m · CAEN 4619
  7. ANA & AURELIA S.R.L. · 154 m · CAEN 1107 · +1 firme la aceeași adresă
  8. SENPY DEV S.R.L. · 180 m · CAEN 6210

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,87 mil lei▼ 3,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
746 mii1,49 mil2,24 mil2,98 mil2023 · cifră de afaceri: 2.983.321 lei2023 · profit net: -138.481 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.966.029 lei2024 · profit net: 44.446 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.869.897 lei2,87 mil2025 · profit net: 1.112 lei2025
Salariați
15▼ 6,3%
20232025
Datorii totale
1,31 mil lei▲ 4,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 5611 · 10.308 firme · mai sus decât 82% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Alba · mai sus decât 91% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,0% marjă · mai sus decât 37% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,0%
Creștere CA an/an
-3,2%
CA / salariat
191.326 lei
Datorii / active
94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
72,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+7,7%/an
Grad de îndatorare
94%
Angajați, în timp
24 → 15 (2021–2025, -38%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.869.897−3,2%1.112−97,5%0,0%1.307.2991.384.5781.53215
20242.966.029−0,6%44.4461,5%1.251.9551.378.59332.84116
20232.983.321-138.481-4,6%1.094.8651.356.955151.43915
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

3

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Restaurant / fast-food înregistrat DSVSA
Sebes, Drumul Sibiului ,Nr. 42
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
—valabil—DSVSA județene (ANSVSA)
lista din 03.11.2026
Structură de cazare clasificată
Mun. Sebeş
—valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026
Unitate de alimentație publică clasificată
RESTAURANT CLASIC, DACIA, 2 - STELE, Mun. Sebeş
12931valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026
Puncte de activitate verificate · 1

Adresele unde funcționează efectiv, după registre oficiale: DSVSA (unități alimentare înregistrate), casele de asigurări de sănătate (contracte) și rețeaua școlară a Ministerului Educației — nu sediul social.

Restaurant / fast-food 1

  • Sebes, Drumul Sibiului ,Nr. 42

Fonduri europene 2021–2027

1 proiecte

Proiecte contractate în care firma e lider, din harta absorbției publicată de MIPE: 363 mii lei valoare totală, din care 247 mii lei nerambursabil.

ProiectProgramStadiuValoareNerambursabilPerioadă
Digitalizarea SC Good Food & Hosting SRLProgram Regional Centru FEDRIn Derulare363 mii lei247 mii lei2024–2026

Sursă: Ministerul Investițiilor și Proiectelor Europene, harta absorbției (mfe.gov.ro/map2021), lista proiectelor contractate. Valori în lei.

Contracte publice (SEAP)

17

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
33.847 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
15
Valoare totală
1.407.682 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-11-269956/176/2024Judecătoria Albaiuliacerere de valoare redusăFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DICERO TEAM SRL29171327în funcțiune
KIARA LAND SRL37777309radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 3,33 mil lei, 18 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Restaurante · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre GOOD FOOD & HOSTING SRL

Este GOOD FOOD & HOSTING SRL o firmă activă?

Da. GOOD FOOD & HOSTING SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este GOOD FOOD & HOSTING SRL plătitoare de TVA?

Da, GOOD FOOD & HOSTING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.05.2012 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 31.10.2026). Codul de TVA este RO29366647.

Ce cifră de afaceri are GOOD FOOD & HOSTING SRL?

În 2025, GOOD FOOD & HOSTING SRL a avut o cifră de afaceri de 2.869.897 lei, în scădere cu 3,2% față de 2024, și un profit net de 1.112 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are GOOD FOOD & HOSTING SRL?

În 2025, GOOD FOOD & HOSTING SRL a raportat un număr mediu de 15 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este GOOD FOOD & HOSTING SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care GOOD FOOD & HOSTING SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 21.09.2026.

Are GOOD FOOD & HOSTING SRL procese în instanță?

Da, GOOD FOOD & HOSTING SRL apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are GOOD FOOD & HOSTING SRL datorii la ANAF?

GOOD FOOD & HOSTING SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul GOOD FOOD & HOSTING SRL?

Sediul social declarat al GOOD FOOD & HOSTING SRL este în JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. DRUMUL SIBIULUI.

Ce activitate are GOOD FOOD & HOSTING SRL?

Activitatea principală declarată a GOOD FOOD & HOSTING SRL este „Restaurante” (cod CAEN 5611).

Când a fost înființată GOOD FOOD & HOSTING SRL?

GOOD FOOD & HOSTING SRL a fost înregistrată pe 21.11.2011, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2011000809016.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GOOD FOOD & HOSTING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala