identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

PATRIK & LUCA INVEST SRL

CAEN 4779 — Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
CUI 29375025J2011001732292Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
99mii lei
▼ 31,4% vs. 2024
Profit net · 2025
7.823lei
▼ 62,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
14ani
din 2011
În anul 2025, PATRIK & LUCA INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 98.815 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 31,4%. Rezultatul net a fost un profit de 7.823 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29375025
Nr. Reg. Comerțului
J2011001732292 · EUID ROONRC.J2011001732292
Cod CAEN
4779 — Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-11-23 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Orş. Buşteni
Adresă
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BUŞTENI, STR. PRIMĂVERII, NR.45 · 3 firme aici
Cod poștal
105500
Contact declarat
11 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
98.815 lei
▼ 31,4%
Profit net
7.823 lei
▼ 62,6%
Datorii
5.565 lei
▼ 7,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 97.874 lei2024: 144.118 lei2025: 98.815 lei99 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 29.394 lei2024: 20.919 lei2025: 7.823 lei7.82320232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,9%
Creștere CA an/an
-31,4%
CA / salariat
98.815 lei
Datorii / active
15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+13,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202598.815 lei7.823 lei5.565 lei36.706 lei31.141 lei1
2024144.118 lei20.919 lei5.986 lei29.304 lei23.318 lei1
202397.874 lei29.394 lei6.760 lei9.158 lei2.398 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DS
DNX SMART MOBILITY S.R.L.
CUI 51310693 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
AC
AVENTURA CULINARĂ S.R.L.
CUI 43816046 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · Prahova

GU
GARDEROBA URBANĂ S.R.L.
CUI 54721316 · Sat Urleta Com. Băneşti
MF
MORARU FLOOR SHOP S.R.L.
CUI 53320880 · Mun. Ploieşti
CL
COCOTEX LUK S.R.L.
CUI 52278132 · Mun. Ploieşti
AA
AUTENTIK ART MONT S.R.L.
CUI 51488039 · Mun. Ploieşti
AN
ABY NĂSTASE S.R.L.
CUI 51473488 · Sat Cocorăştii Mislii Com. Cocorăştii Mislii
SS
SEBMAG S.R.L.
CUI 51111321 · Orş. Vălenii de Munte

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PATRIK & LUCA INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →