identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

ZVU-NE-ROM COMPANY SRL

CAEN 6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CUI 2945280J1992001331249Plătitor TVA din 1993RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,41mil lei
▲ 3.927,2% vs. 2024
Profit net · 2025
164mii lei
▲ 2.292,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
33ani
din 1993
În anul 2025, ZVU-NE-ROM COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.411.921 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3.927,2%. Rezultatul net a fost un profit de 164.192 lei. Datoriile totale au crescut cu 62,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
2945280
Nr. Reg. Comerțului
J1992001331249 · EUID ROONRC.J1992001331249
Cod CAEN
6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1993-02-01 (33 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Sat Lăpuşel Com. Recea
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, SAT LĂPUŞEL COM. RECEA, ALEEA LĂPUŞEL, NR.1 · 2 firme aici
Cod poștal
437227
Contact declarat
6 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.411.921 lei
▲ 3.927,2%
Profit net
164.192 lei
▲ 2.292,4%
Datorii
7.214.499 lei
▲ 62,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 703.506 lei2024: 35.060 lei2025: 1.411.921 lei1,41 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 20.376 lei2024: 6.863 lei2025: 164.192 lei164 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,6%
Creștere CA an/an
+3.927,2%
CA / salariat
1.411.921 lei
Datorii / active
84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+0,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.411.921 lei164.192 lei7.214.499 lei8.631.748 lei1.482.395 lei1
202435.060 lei6.863 lei4.446.180 lei5.764.384 lei1.444.643 lei1
2023703.506 lei20.376 lei3.655.321 lei4.966.662 lei1.437.780 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CB
CMI BEST SRL
CUI 24935415 · Fabricarea altor produse chimice organice, de bază

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CMI BEST SRL24935415în funcțiune
FERMA ZVUNEROM SRL26744217radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · Maramureș

RR
REDNIC RESIDENCE S.R.L.
CUI 55430099 · Mun. Sighetu Marmaţiei
MC
MB CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54163066 · Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi
HA
HOTICO AND DEAC REZIDENT S.R.L.
CUI 52584247 · Orş. Săliştea de Sus
SI
SB INVEST S.R.L.
CUI 52261890 · Mun. Baia Mare
PS
PRIMERESIDENCE S.R.L.
CUI 51935714 · Mun. Baia Mare
WR
WHITE RESIDENCE S.R.L.
CUI 51291990 · Orş. Vişeu de Sus

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ZVU-NE-ROM COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →