identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

M & C MANAGEMENT FINANCIAR CONTABIL S.R.L.

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 29948270J2021002085239Plătitor TVA din 2021TVA la încasareVerificat ANAF 17.10.2026RO e-FacturaActivăMembru CECCAR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
413mii lei
▲ 28,9% vs. 2024
Profit net · 2025
262mii lei
▲ 79,2% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2020
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, M & C MANAGEMENT FINANCIAR CONTABIL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 413.308 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 28,9%. Rezultatul net a fost un profit de 261.589 lei. Datoriile totale au crescut cu 6,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29948270
Nr. Reg. Comerțului
J2021002085239 · EUID ROONRC.J2021002085239
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-03-22 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Otopeni
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. FLOARE DE CAIS · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
75100
Contact declarat
12 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

1 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN1
  1. TUSBA COMIMPEX SRL · 19 m · CAEN 6820 · +39 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025413 mii lei▲ 28,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
103 mii207 mii310 mii413 mii2023 · cifră de afaceri: 289.691 lei2023 · profit net: 102.090 lei20232024 · cifră de afaceri: 320.726 lei2024 · profit net: 145.977 lei20242025 · cifră de afaceri: 413.308 lei413 mii2025 · profit net: 261.589 lei2025
Salariați
2▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
55 mii lei▲ 6,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6920 · 12.387 firme · mai sus decât 81% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Ilfov · mai sus decât 62% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
63,3% marjă · mai sus decât 83% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
63,3%
Creștere CA an/an
+28,9%
CA / salariat
206.654 lei
Datorii / active
18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+16,4%/an
Grad de îndatorare
18%
Angajați, în timp
1 → 2 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025413.308+28,9%261.589+79,2%63,3%55.129312.711262.7892
2024320.726+10,7%145.977+43,0%45,5%51.576193.437147.1771
2023289.691102.09035,2%84.646182.548103.2901
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Societate de expertiză contabilă (CECCAR)
filiala Bucuresti; autorizată 2012; viză 2026-02-10
11443valabil—Corpul Experților Contabili și Contabililor Autorizați (CECCAR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
197.300 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DRIMS 2M SRL13292888în dizolvare
GLOBAL MIREX SRL29948530în funcțiune
MR CAPITAL MANAGEMENT ADVISORS S.R.L.42807350în funcțiune
PMD INVEST S.R.L.49480750în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 5 active, cifră de afaceri cumulată 12,43 mil lei, 18 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M & C MANAGEMENT FINANCIAR CONTABIL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →