identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

SUN ENERGY INVESTMENT SRL

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 29970065J23/775/2012Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
632mii lei
▲ 37.078,8% vs. 2021
Profit net · 2022
−25mii lei
▲ 30,4% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2022, SUN ENERGY INVESTMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 632.040 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 37.078,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 25.385 lei. Datoriile totale au scăzut cu 67,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2022 (-25.385 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29970065
Nr. Reg. Comerțului
J23/775/2012 · EUID ROONRC.J23/775/2012
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-03-26 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
632.040 lei
▲ 37.078,8%
Profit net
-25.385 lei
▲ 30,4%
Datorii
255.962 lei
▼ 67,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 226.200 lei2021: 1.700 lei2022: 632.040 lei632 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 174.647 lei2021: -36.453 lei2022: -25.385 lei−25 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 12022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
-4,0%
Creștere CA an/an
+37.078,8%
CA / salariat
632.040 lei
Datorii / active
91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-95,0%
Creștere medie anuală (2018–2022)
+128,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022632.040 lei-25.385 lei255.962 lei282.691 lei26.729 lei1
20211.700 lei-36.453 lei797.567 lei849.681 lei52.114 lei1
2020226.200 lei174.647 lei201.614 lei304.125 lei102.511 lei1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CALIANA CHIC SRL26864981în funcțiune
ILISA INVEST S.R.L.45704910în funcțiune
MAS DRAG IMOB S.R.L.44097780în funcțiune
N & D OPTIM CONSTRUCT SRL21711111în funcțiune
N&D MATCON SRL21711758în funcțiune
PV VLĂSIA PLANT SRL30614886radiată
SUN INVEST VLĂSIA SRL30614908radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Ilfov

OC
OMNINO CONSULTING S.R.L.
CUI 45999187 · Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale
HL
HIGH LEVEL CONCEPT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 43864205 · Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale
NC
NICHIFOR CONDOR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 43676813 · Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale
IH
I.H.S. S.R.L.
CUI 40068650 · Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale
RE
RUCAM EXPERT SRL
CUI 38363216 · Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale
AC
AM CAPITAL RENEWABLE S.R.L.
CUI 55512938 · Orş. Otopeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SUN ENERGY INVESTMENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →