identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

T&P REAL MARKET SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 30011524J2012003728403Plătitor TVA din 2013TVA la încasareVerificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,07mil lei
▲ 6,4% vs. 2024
Profit net · 2025
56mii lei
▼ 12,2% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

T&P REAL MARKET SRL (CUI 30011524, nr. J2012003728403) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2012. Activitatea principală: comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711). Este plătitoare de TVA din 2013. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,07 mil lei și 3 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, T&P REAL MARKET SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.065.607 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,4%. Rezultatul net a fost un profit de 56.357 lei. Datoriile totale au crescut cu 27,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30011524
Nr. Reg. Comerțului
J2012003728403 · EUID ROONRC.J2012003728403
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-04-02 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS CHITILEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
12391
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. ICESTROM INVESTMENT SRL · 18 m · CAEN 4711 · +2 firme la aceeași adresă
  2. PHILSON GROUP SRL · 33 m · CAEN 9020 · +2 firme la aceeași adresă
  3. DI - EM TRADING SRL · 40 m · CAEN 1629
  4. LUCA CHITILA WASH S.R.L. · 54 m · CAEN 9531
  5. ELISA EXPORT CONSTRUCT S.R.L. · 56 m · CAEN 4641 · +1 firme la aceeași adresă
  6. RPH FITFLEX S.R.L. · 64 m · CAEN 9313
  7. OPTIM RESOURCES SRL · 88 m · CAEN 7820 · +1 firme la aceeași adresă
  8. FLORI MARC ALPEXIM SRL · 89 m · CAEN 5262 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,07 mil lei▲ 6,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
766 mii1,53 mil2,30 mil3,07 mil2023 · cifră de afaceri: 2.628.418 lei2023 · profit net: 76.830 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.879.993 lei2024 · profit net: 64.162 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.065.607 lei3,07 mil2025 · profit net: 56.357 lei2025
Salariați
3
20232025
Datorii totale
719 mii lei▲ 27,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4711 · 32.534 firme · mai sus decât 91% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 89% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,8% marjă · mai sus decât 49% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,8%
Creștere CA an/an
+6,4%
CA / salariat
1.021.869 lei
Datorii / active
67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+9,8%/an
Grad de îndatorare
67%
Angajați, în timp
4 → 3 (2021–2025, -25%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.065.607+6,4%56.357−12,2%1,8%719.2801.080.337361.0573
20242.879.993+9,6%64.162−16,5%2,2%564.362868.262303.9003
20232.628.41876.8302,9%518.933781.103262.1703
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
1.420 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ATLANTIDA COMIMPEX SRL3451005radiată
TRAIAN COMIMPEX SRL5325178în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 2 active, cifră de afaceri cumulată 3,07 mil lei, 3 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre T&P REAL MARKET SRL

Este T&P REAL MARKET SRL o firmă activă?

Da. T&P REAL MARKET SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este T&P REAL MARKET SRL plătitoare de TVA?

Da, T&P REAL MARKET SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.08.2013 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO30011524.

Ce cifră de afaceri are T&P REAL MARKET SRL?

În 2025, T&P REAL MARKET SRL a avut o cifră de afaceri de 3.065.607 lei, în creștere cu 6,4% față de 2024, și un profit net de 56.357 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are T&P REAL MARKET SRL?

În 2025, T&P REAL MARKET SRL a raportat un număr mediu de 3 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este T&P REAL MARKET SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care T&P REAL MARKET SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 25.09.2026.

Are T&P REAL MARKET SRL datorii la ANAF?

T&P REAL MARKET SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul T&P REAL MARKET SRL?

Sediul social declarat al T&P REAL MARKET SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS CHITILEI.

Ce activitate are T&P REAL MARKET SRL?

Activitatea principală declarată a T&P REAL MARKET SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711).

Când a fost înființată T&P REAL MARKET SRL?

T&P REAL MARKET SRL a fost înregistrată pe 02.04.2012, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2012003728403.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
T&P REAL MARKET SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala