identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

FUSION INVESTMENT GROUP S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 30080052J2012000669224Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
799mii lei
▲ 58,3% vs. 2024
Profit net · 2025
4.490lei
▲ 138,1% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2025, FUSION INVESTMENT GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 799.145 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 58,3%. Rezultatul net a fost un profit de 4.490 lei. Datoriile totale au crescut cu 53,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30080052
Nr. Reg. Comerțului
J2012000669224 · EUID ROONRC.J2012000669224
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-04-13 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA NICOLINA, NR.13 · 7 firme aici
Cod poștal
700221
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
799.145 lei
▲ 58,3%
Profit net
4.490 lei
▲ 138,1%
Datorii
3.104.659 lei
▲ 53,1%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.187.207 lei2024: 504.950 lei2025: 799.145 lei799 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.646.692 lei2024: 1.886 lei2025: 4.490 lei4.49020232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,6%
Creștere CA an/an
+58,3%
CA / salariat
266.382 lei
Datorii / active
32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,1%
Creștere medie anuală (2020–2025)
-15,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025799.145 lei4.490 lei3.104.659 lei9.584.821 lei5.413.245 lei3
2024504.950 lei1.886 lei2.028.433 lei7.398.289 lei5.408.755 lei3
20233.187.207 lei1.646.692 lei2.346.932 lei7.588.915 lei5.406.870 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

6

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DH
DIVINE HILLS S.R.L.
CUI 41043980 · Restaurante
MC
MARA CONSTRUCT CIO CF SRL
CUI 24522753 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
DS
DAION SERCOM SRL
CUI 12694330 · Restaurante
GH
GHENUTA SRL
CUI 7444663 · Activități specializate de curățenie
CO
COVALEX SRL
CUI 1989106 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor
GA
GARIBALDI SRL
CUI 1966269 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DIVINE HILLS S.R.L.41043980în funcțiune
FUSION UNLIMITED S.R.L.45228557radiată
GARIBALDI SRL1966269în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Iași

GT
G&G TASTE HOUSE S.R.L.
CUI 55478437 · Mun. Iaşi
PB
PANDA BLACK S.R.L.
CUI 55450479 · Mun. Iaşi
SS
SNITZELIA S.R.L.
CUI 55429973 · Mun. Iaşi
AS
ANGIPROD S.R.L.
CUI 55424020 · Mun. Iaşi
SC
SLAYER CUP 2 S.R.L.
CUI 55055925 · Mun. Iaşi
PS
PRIDAL S.R.L.
CUI 54906497 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FUSION INVESTMENT GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →