identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

PARTNER NR.1 CONSTRUCT SRL

CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CUI 3023548J1991004464406Plătitor TVA din 1994Verificat ANAF 17.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
142mii €
▲ 2,9% vs. 2024
Profit net · 2025
19mii €
▼ 36,2% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
33ani
din 1993
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, PARTNER NR.1 CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 717.841 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,3%. Rezultatul net a fost un profit de 93.834 lei. Datoriile totale au scăzut cu 64,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
3023548
Nr. Reg. Comerțului
J1991004464406 · EUID ROONRC.J1991004464406
Cod CAEN
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1993-02-04 (33 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. FRUMOASA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
10988

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 13 firme.

100 mN1234567
  1. SELTEC IMPORT EXPORT SRL · 16 m · CAEN 5211 · +13 firme la aceeași adresă
  2. EUROWELL S.R.L. · 16 m · CAEN 7022 · +8 firme la aceeași adresă
  3. G & G CONSULTING ASOCIATES INTERNATIONAL S.R.L. · 27 m · CAEN 9602 · +5 firme la aceeași adresă
  4. BACĂU - WIND SRL · 35 m · CAEN 3511
  5. GIANT ELECTRIC SRL · 41 m · CAEN 9511 · +1 firme la aceeași adresă
  6. MONDO IMOBILIARE S.R.L. · 49 m · CAEN 6831 · +5 firme la aceeași adresă
  7. AON ROMANIA BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL · 52 m · CAEN 6622 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025142 mii €▲ 2,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
36 mii71 mii107 mii142 mii2023 · cifră de afaceri: 111.680 €2023 · profit net: 29.222 €20232024 · cifră de afaceri: 138.391 €2024 · profit net: 29.166 €20242025 · cifră de afaceri: 142.341 €142 mii2025 · profit net: 18.606 €2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
7.303 €▼ 65,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4332 · 2.849 firme · mai sus decât 76% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 72% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
13,1% marjă · mai sus decât 67% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
13,1%
Creștere CA an/an
+2,9%
CA / salariat
71.171 €
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+14,1%/an
Lichiditate curentă
4,18
Grad de îndatorare
15%
Scor Z-Altman
9,60 (zonă sigură)
Angajați, în timp
3 → 2 (2021–2025, -33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025142.341+2,9%18.606−36,2%13,1%7.30342.74340.9692
2024138.391+23,9%29.166−0,2%21,1%21.04049.79029.2282
2023111.68029.22226,2%19.64083.03263.7872
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CONTINENTAL EUROPE SRL0—
MBM CONSTRUCT SRL6715748radiată
RC DEVELOPMENT JEDENACT RO SRL30344731în funcțiune
TRENDY GOODS SRL15629867în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 26 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 12 active, cifră de afaceri cumulată 99,63 mil lei, 184 salariați, 15 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de tâmplărie și dulgherie · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-13DenumirePARTNER NR.1 CONSTRUCT S.R.L.PARTNER NR.1 CONSTRUCT SRL
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PARTNER NR.1 CONSTRUCT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →