identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

PACO ALL CONSTRUCT SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 30360184J2012001772231Plătitor TVA din 2012Verificat ANAF 15.10.2026RO e-FacturaActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
7,40mil lei
▲ 17,0% vs. 2024
Profit net · 2025
974mii lei
▼ 20,2% vs. 2024
Salariați
11
▲ 10,0% vs. 2024
Vechime
14ani
din 2012
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, PACO ALL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.403.451 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,0%. Rezultatul net a fost un profit de 973.885 lei. Datoriile totale au crescut cu 100,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30360184
Nr. Reg. Comerțului
J2012001772231 · EUID ROONRC.J2012001772231
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-06-27 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
Adresă
JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. MONUMENTUL EROILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77135
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 8 firme.

100 mN1234567
  1. ANCA ELIZ S.R.L. · 21 m · CAEN 4622 · +3 firme la aceeași adresă
  2. MNM ADVERTISING SRL · 98 m · CAEN 7311 · +5 firme la aceeași adresă
  3. TOPMAG IMPEX SRL · 103 m · CAEN 6310 · +2 firme la aceeași adresă
  4. ARIES LOYALTY PHARMA S.R.L. · 105 m · CAEN 4773 · +1 firme la aceeași adresă
  5. KENNER PROJECTS S.R.L. · 107 m · CAEN 7022 · +5 firme la aceeași adresă
  6. CYBIT WORKS S.R.L. · 114 m · CAEN 6290 · +15 firme la aceeași adresă
  7. DIGITAL4 PEOPLE SRL · 121 m · CAEN 7311 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20257,40 mil lei▲ 17,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,85 mil3,70 mil5,55 mil7,40 mil2023 · cifră de afaceri: 3.240.164 lei2023 · profit net: 91.978 lei20232024 · cifră de afaceri: 6.325.125 lei2024 · profit net: 1.220.122 lei20242025 · cifră de afaceri: 7.403.451 lei7,40 mil2025 · profit net: 973.885 lei2025
Salariați
11▲ 10,0%
20232025
Datorii totale
2,43 mil lei▲ 100,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4100 · 20.308 firme · mai sus decât 92% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Ilfov · mai sus decât 94% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
13,2% marjă · mai sus decât 53% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
13,2%
Creștere CA an/an
+17,0%
CA / salariat
673.041 lei
Datorii / active
27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+61,5%/an
Grad de îndatorare
27%
Angajați, în timp
15 → 11 (2021–2025, -27%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.403.451+17,0%973.885−20,2%13,2%2.434.4969.117.0466.511.14711
20246.325.125+95,2%1.220.122+999%19,3%1.216.0856.924.7505.537.26210
20233.240.16491.9782,8%1.769.0156.163.1544.394.13910
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
PACO ALL CONSTRUCT SRL, MOGOSOAIA
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

4
Dosare în care firma apare ca parte
4
Ca creditor
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-10-223456/86/2025Tribunalul Suceavadeschiderea procedurii la cererea debitoruluiFondCreditor
2024-09-093542/86/2024Tribunalul Suceavadeschiderea procedurii la cererea debitoruluiFondCreditor
2024-01-293667/3/2019/a11Curtea De Apel Bucurestiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăApelIntimat
2024-01-18372/2/2024Curtea De Apel Bucurestisuspendare executare suspendare provizorie a executăriiApelIntimat

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PACO ALL CONSTRUCT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →