identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

SINGA STUDIO SRL

CAEN 6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CUI 30384396J2012007614401Neplătitor TVAVerificat ANAF 06.11.2026RO e-Facturasinga.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
262mii lei
▼ 0,1% vs. 2024
Profit net · 2025
20mii lei
▲ 166,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

SINGA STUDIO SRL (CUI 30384396, nr. J2012007614401) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2012. Activitatea principală: prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6310). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 262 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, SINGA STUDIO SRL a raportat o cifră de afaceri de 262.396 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,1%. Rezultatul net a fost un profit de 19.999 lei. Datoriile totale au scăzut cu 26,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30384396
Nr. Reg. Comerțului
J2012007614401 · EUID ROONRC.J2012007614401
Cod CAEN
6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-07-03 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR ANA DAVILA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
50491
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
singa.ro
Email
info@singa.ro
Autoritate web
30/100 · locul 3.508.901 între domeniile .ro, după linkurile primite (Common Crawl)

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. INTERSOFEX SRL · 25 m · CAEN 4664 · +1 firme la aceeași adresă
  2. JBF ATELIER FLORAL S.R.L. · 29 m · CAEN 4776
  3. UPSIDE SOLUTIONS SRL · 31 m · CAEN 7311
  4. MSC DIVERS S.R.L. · 35 m · CAEN 6820
  5. SMV PROFI TOOLS SRL · 35 m · CAEN 7022 · +1 firme la aceeași adresă
  6. H + H IMPEX SRL · 39 m · CAEN 9329 · +8 firme la aceeași adresă
  7. GLOBAL FORCE SECURITY SRL · 40 m · CAEN 8001
  8. FORTE-A-ROM EXIM SRL · 44 m · CAEN 7020 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025262 mii lei▼ 0,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
66 mii131 mii197 mii263 mii2023 · cifră de afaceri: 232.648 lei2023 · profit net: -5.215 lei20232024 · cifră de afaceri: 262.756 lei2024 · profit net: 7.514 lei20242025 · cifră de afaceri: 262.396 lei262 mii2025 · profit net: 19.999 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
20 mii lei▼ 26,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 6310 · 2.670 firme · mai sus decât 59% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 49% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
7,6% marjă · mai sus decât 28% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,6%
Creștere CA an/an
-0,1%
CA / salariat
262.396 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+5,6%/an
Grad de îndatorare
24%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025262.396−0,1%19.999+166%7,6%19.84381.25455.7041
2024262.756+12,9%7.5142,9%27.07965.04735.7061
2023232.648-5.215-2,2%21.76760.15339.0611
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
46.800 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
ATELIER MUSIC PRODUCTION S.R.L.41358694în funcțiune
BLOGAL COMMUNICATION S.R.L.44791527în funcțiune
BLOGAL INITIATIVE SRL30389342în funcțiune
BLOGAL MEDIA SRL36588115în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 9 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 8 active, cifră de afaceri cumulată 16,73 mil lei, 33 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre SINGA STUDIO SRL

Este SINGA STUDIO SRL o firmă activă?

Da. SINGA STUDIO SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este SINGA STUDIO SRL plătitoare de TVA?

Nu, SINGA STUDIO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 06.11.2026).

Ce cifră de afaceri are SINGA STUDIO SRL?

În 2025, SINGA STUDIO SRL a avut o cifră de afaceri de 262.396 lei, în scădere cu 0,1% față de 2024, și un profit net de 19.999 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are SINGA STUDIO SRL?

În 2025, SINGA STUDIO SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este SINGA STUDIO SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care SINGA STUDIO SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are SINGA STUDIO SRL datorii la ANAF?

SINGA STUDIO SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul SINGA STUDIO SRL?

Sediul social declarat al SINGA STUDIO SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR ANA DAVILA.

Ce activitate are SINGA STUDIO SRL?

Activitatea principală declarată a SINGA STUDIO SRL este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe” (cod CAEN 6310).

Când a fost înființată SINGA STUDIO SRL?

SINGA STUDIO SRL a fost înregistrată pe 03.07.2012, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2012007614401.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SINGA STUDIO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala