identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

BLOGAL INITIATIVE SRL

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 30389342J2012007687401Plătitor TVA din 2012Verificat ANAF 07.11.2026widgetaccesibilitate.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
10,66mil lei
▲ 7,8% vs. 2024
Profit net · 2025
7.200lei
▼ 93,5% vs. 2024
Salariați
27
▼ 3,6% vs. 2024
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

BLOGAL INITIATIVE SRL (CUI 30389342, nr. J2012007687401) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2012. Activitatea principală: activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311). Este plătitoare de TVA din 2012. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10,66 mil lei și 27 de salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 07.11.2026.

În anul 2025, BLOGAL INITIATIVE SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.663.882 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,8%. Rezultatul net a fost un profit de 7.200 lei. Datoriile totale au crescut cu 3,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 27.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30389342
Nr. Reg. Comerțului
J2012007687401 · EUID ROONRC.J2012007687401
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-07-03 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR LOTRIOARA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
32167
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-07 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
widgetaccesibilitate.ro
Email
contact@widgetaccesibilitate.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 11 firme.

100 mN12
  1. ADYLUC COMPROD S.R.L. · 60 m · CAEN 5211 · +27 firme la aceeași adresă
  2. ALI COMIMPEX S.R.L. · 62 m · CAEN 4711 · +11 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202510,66 mil lei▲ 7,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,67 mil5,33 mil8,00 mil10,66 mil2023 · cifră de afaceri: 7.716.556 lei2023 · profit net: 435.285 lei20232024 · cifră de afaceri: 9.895.608 lei2024 · profit net: 110.240 lei20242025 · cifră de afaceri: 10.663.882 lei10,66 mil2025 · profit net: 7.200 lei2025
Salariați
27▼ 3,6%
20232025
Datorii totale
1,40 mil lei▲ 3,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 7311 · 12.710 firme · mai sus decât 99% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Municipiul București · mai sus decât 95% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
0,1% marjă · mai sus decât 21% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,1%
Creștere CA an/an
+7,8%
CA / salariat
394.959 lei
Datorii / active
96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+40,5%/an
Grad de îndatorare
96%
Angajați, în timp
22 → 27 (2021–2025, +23%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202510.663.882+7,8%7.200−93,5%0,1%1.400.3461.465.376120.73027
20249.895.608+28,2%110.240−74,7%1,1%1.358.3531.407.907113.52928
20237.716.556435.2855,6%807.3691.308.460501.11824
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-07.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Mărci înregistrate

1

Mărcile depuse pe numele firmei la OSIM, EUIPO sau WIPO, după registrul TMview.

BI BLOGAL INITIATIVE CAMPIONATUL NATIONAL DE BLOGGING OSIM 2012

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
6.826 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
23.600 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate

FirmăCUIStare
BLOGAL MEDIA SRL36588115în funcțiune
BLOGAL COMMUNICATION S.R.L.44791527în funcțiune
POPULAR MEDIA GRUP SRL16137056în funcțiune
SINGA STUDIO SRL30384396în funcțiune
STRONG POINT SRL24729741în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 9 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 8 active, cifră de afaceri cumulată 16,73 mil lei, 33 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre BLOGAL INITIATIVE SRL

Este BLOGAL INITIATIVE SRL o firmă activă?

Da. BLOGAL INITIATIVE SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 07.11.2026).

Este BLOGAL INITIATIVE SRL plătitoare de TVA?

Da, BLOGAL INITIATIVE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 22.10.2012 (verificare ANAF din 07.11.2026). Codul de TVA este RO30389342.

Ce cifră de afaceri are BLOGAL INITIATIVE SRL?

În 2025, BLOGAL INITIATIVE SRL a avut o cifră de afaceri de 10.663.882 lei, în creștere cu 7,8% față de 2024, și un profit net de 7.200 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are BLOGAL INITIATIVE SRL?

În 2025, BLOGAL INITIATIVE SRL a raportat un număr mediu de 27 de salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este BLOGAL INITIATIVE SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care BLOGAL INITIATIVE SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 25.09.2026.

Are BLOGAL INITIATIVE SRL datorii la ANAF?

BLOGAL INITIATIVE SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul BLOGAL INITIATIVE SRL?

Sediul social declarat al BLOGAL INITIATIVE SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR LOTRIOARA.

Ce activitate are BLOGAL INITIATIVE SRL?

Activitatea principală declarată a BLOGAL INITIATIVE SRL este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311).

Când a fost înființată BLOGAL INITIATIVE SRL?

BLOGAL INITIATIVE SRL a fost înregistrată pe 03.07.2012, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2012007687401.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BLOGAL INITIATIVE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala