identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

DETLEH SRL

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 30404639J2012000478301Plătitor TVA din 2012Verificat ANAF 10.10.2026detleh.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
32,38mil lei
▲ 1,8% vs. 2024
Profit net · 2025
1,41mil lei
▲ 20,1% vs. 2024
Salariați
13
▲ 8,3% vs. 2024
Contracte publice
142
SEAP · activ 2024
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, DETLEH SRL a raportat o cifră de afaceri de 32.376.176 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,8%. Rezultatul net a fost un profit de 1.412.176 lei. Datoriile totale au crescut cu 861,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 13.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30404639
Nr. Reg. Comerțului
J2012000478301 · EUID ROONRC.J2012000478301
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-07-06 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Carei
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, CAL. ARMATEI ROMÂNE
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
445100
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

declarat

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei (unic în registru).

Website
detleh.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 70 firme.

100 m250 mN12345678
  1. EU-JOB REKRUITING S.R.L. · 69 m · CAEN 7810 · +1 firme la aceeași adresă
  2. ROMAG INVEST S.R.L. · 98 m · CAEN 4322 · +4 firme la aceeași adresă
  3. AIRAM CARO S.R.L. · 120 m · CAEN 7020
  4. OLAH GYEM SRL · 138 m · CAEN 9623 · +3 firme la aceeași adresă
  5. BANCA COMERCIALA ROMANA SA SUCURSALA CAREI · 247 m · CAEN 6419 · +1 firme la aceeași adresă
  6. COMRAT SRL · 250 m · CAEN 4782
  7. PRIVAT KONT SRL · 251 m · CAEN 7022 · +11 firme la aceeași adresă
  8. AVIZOOPROD IMPEX SRL · 253 m · CAEN 4683 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202532,38 mil lei▲ 1,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
8,09 mil16,19 mil24,28 mil32,38 mil2023 · cifră de afaceri: 20.545.391 lei2023 · profit net: 763.720 lei20232024 · cifră de afaceri: 31.795.584 lei2024 · profit net: 1.176.305 lei20242025 · cifră de afaceri: 32.376.176 lei32,38 mil2025 · profit net: 1.412.176 lei2025
Salariați
13▲ 8,3%
20232025
Datorii totale
4,54 mil lei▲ 861,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4791 · 10.912 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Satu Mare · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
4,4% marjă · mai sus decât 53% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,4%
Creștere CA an/an
+1,8%
CA / salariat
2.490.475 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+17,0%/an
Grad de îndatorare
31%
Angajați, în timp
18 → 13 (2021–2025, -28%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202532.376.176+1,8%1.412.176+20,1%4,4%4.538.06014.714.43810.176.37813
202431.795.584+54,8%1.176.305+54,0%3,7%471.7869.231.1968.759.41012
202320.545.391763.7203,7%2.251.0829.834.1877.583.10513
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Legi noi care privesc firma asta

4

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

142

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
7
Valoare totală
10.427 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
135
Valoare totală
1.135.475 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

20
Dosare în care firma apare ca parte
20
Ca creditor
9
Ca reclamant
4
Ca pârât
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-02-16270/83/2026Tribunalul Satumareprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată tabel definitiv al creaFondCreditor
2025-09-096171/290/2024Tribunalul CarasseverinpretenţiiApelIntimat Pârât
2025-05-06612/218/2023Tribunalul Satumareanulare proces verbal de contravenţie ANPC 1075632ApelIntimat Reclamant
2024-12-1623887/1748/2024Judecătoria CornetupretenţiiFondPârât
2024-11-043272/111/2021/a16Curtea De Apel Oradeaprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată contestatie raport ?i pApelCreditor
2024-10-303272/111/2021/a15.1Curtea De Apel Oradeasuspendare executareApelCreditor
2024-10-243272/111/2021/a15Curtea De Apel Oradeaprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată contestatie hotarare adApelCreditor
2024-08-086171/290/2024Judecătoria ResitapretenţiiFondPârât
2024-07-174563/324/2024Judecătoria Tecucicontestaţie la executare silităFondIntimat
2024-05-273272/111/2021/a17Tribunalul Bihorcontestare raport şi plan de distribuire sumeFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
GEELI GENERATION ELECTRIC S.R.L.43626696în funcțiune
GEELI HOME S.R.L.50889490în funcțiune
TEHNO SMART SERVICE S.R.L.40551980în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 4 active, cifră de afaceri cumulată 83,88 mil lei, 52 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DETLEH SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →