identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

TERMOPROIECT CONSTRUCT SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 30607986J13/1867/2012Neplătitor TVARO e-FacturaRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152021 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2021
1,68mil lei
▼ 20,8% vs. 2020
Profit net · 2021
−744mii lei
▼ 1.750,1% vs. 2020
Salariați
26
▼ 3,7% vs. 2020
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2021, TERMOPROIECT CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.675.585 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 743.681 lei. Datoriile totale au crescut cu 3,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 26.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (1.072.499 lei) depășesc activele totale (556.863 lei) în 2021.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-515.636 lei) în bilanțul depus pe 2021.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2021 (-743.681 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30607986
Nr. Reg. Comerțului
J13/1867/2012 · EUID ROONRC.J13/1867/2012
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-08-30 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. FELDIOAREI, NR.2 · 3 firme aici
Cod poștal
900153

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2021)
1.675.585 lei
▼ 20,8%
Profit net
-743.681 lei
▼ 1.750,1%
Datorii
1.072.499 lei
▲ 3,5%
Salariați
26
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 1.442.461 lei2020: 2.116.085 lei2021: 1.675.585 lei1,68 mil20192021
Evoluția profitului net
2019: 18.403 lei2020: 45.070 lei2021: -743.681 lei−744 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 202020: 272021: 262620192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
-44,4%
Creștere CA an/an
-20,8%
CA / salariat
64.446 lei
Datorii / active
193%
Creștere medie anuală (2015–2021)
+15,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20211.675.585 lei-743.681 lei1.072.499 lei556.863 lei-515.636 lei26
20202.116.085 lei45.070 lei1.035.829 lei1.263.874 lei228.045 lei27
20191.442.461 lei18.403 lei469.825 lei652.800 lei182.975 lei20
🔒 Încă 5 ani de istoric (2014–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MI
MEB INVEST TOUR S.R.L.
CUI 39971408 · Dezvoltare (promovare) imobiliară
KL
K LOIAL SRL
CUI 18866841 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Constanța

CT
CALANCEA TOP CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51089291 · Mun. Constanţa
RG
REI GROUP NAŢIONAL S.R.L.
CUI 51066441 · Mun. Constanţa
LM
LUKA MAINTENANCE S.R.L.
CUI 50905529 · Mun. Constanţa
TS
TILSTO S.R.L.
CUI 50896234 · Mun. Constanţa
PB
PRIME BUILDING S.R.L.
CUI 50858761 · Mun. Constanţa
OC
OTILENSAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50825730 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TERMOPROIECT CONSTRUCT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →