identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

77 KIDBIT SRL

CAEN 4772 — Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
CUI 30634190J2012000654307Plătitor TVA din 2018Verificat ANAF 10.10.2026drcalm.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
4,98mil lei
▼ 11,8% vs. 2024
Profit net · 2025
238mii lei
▼ 38,6% vs. 2024
Salariați
5
▼ 16,7% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, 77 KIDBIT SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.976.255 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,8%. Rezultatul net a fost un profit de 238.364 lei. Datoriile totale au crescut cu 67,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30634190
Nr. Reg. Comerțului
J2012000654307 · EUID ROONRC.J2012000654307
Cod CAEN
4772 — Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-09-06 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. LUCERNEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440259
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
drcalm.ro
Email
comenzi@drcalm.ro
Ultima schimbare
site căzut (0) · 14.10.2026

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20254,98 mil lei▼ 11,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,41 mil2,82 mil4,23 mil5,64 mil2023 · cifră de afaceri: 4.608.454 lei2023 · profit net: 225.208 lei20232024 · cifră de afaceri: 5.641.663 lei2024 · profit net: 388.251 lei20242025 · cifră de afaceri: 4.976.255 lei4,98 mil2025 · profit net: 238.364 lei2025
Salariați
5▼ 16,7%
20232025
Datorii totale
654 mii lei▲ 67,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4772 · 992 firme · mai sus decât 95% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Satu Mare · mai sus decât 93% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
4,8% marjă · mai sus decât 57% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,8%
Creștere CA an/an
-11,8%
CA / salariat
995.251 lei
Datorii / active
70%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+20,6%/an
Grad de îndatorare
70%
Angajați, în timp
4 → 5 (2021–2025, +25%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.976.255−11,8%238.364−38,6%4,8%653.607933.293279.6865
20245.641.663+22,4%388.251+72,4%6,9%390.167830.333440.1666
20234.608.454225.2084,9%218.664490.734272.0705
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

4

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
856 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
7.078 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-05-051648/255/2025Judecătoria Marghitaplângere contravenţională DGAF 0044151FondPetent

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
77 KIDBIT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →