identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

VALDYM COMPANY S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 30686548J22/1611/2012Plătitor TVA din 2014RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,03mil lei
▼ 41,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−1,88mil lei
▼ 253,5% vs. 2024
Salariați
7
— constant
Contracte publice
89
SEAP · activ 2024
În anul 2025, VALDYM COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.028.907 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 41,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.876.483 lei. Datoriile totale au crescut cu 12,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (8.567.661 lei) depășesc activele totale (7.661.892 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-905.769 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-1.876.483 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30686548
Nr. Reg. Comerțului
J22/1611/2012 · EUID ROONRC.J22/1611/2012
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-09-20 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.028.907 lei
▼ 41,5%
Profit net
-1.876.483 lei
▼ 253,5%
Datorii
8.567.661 lei
▲ 12,3%
Salariați
7
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 5.361.644 lei2024: 6.890.005 lei2025: 4.028.907 lei4,03 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 95.441 lei2024: -530.842 lei2025: -1.876.483 lei−1,88 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 72025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-46,6%
Creștere CA an/an
-41,5%
CA / salariat
575.558 lei
Datorii / active
112%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+13,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.028.907 lei-1.876.483 lei8.567.661 lei7.661.892 lei-905.769 lei7
20246.890.005 lei-530.842 lei7.629.975 lei8.720.688 lei1.090.713 lei7
20235.361.644 lei95.441 lei11.133.966 lei13.257.554 lei2.123.588 lei7
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

89

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
31.220 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
85
Valoare totală
7.443.283 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TAVAS GROUP S.R.L.51571729în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Iași

FC
FERO CONIST S.R.L.
CUI 47047131 · Sat Ciurea Com. Ciurea
KI
KALITEHNIS IAŞI S.R.L.
CUI 45315076 · Sat Ciurea Com. Ciurea
DD
D.D.E.M COLOSUS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 41849730 · Sat Ciurea Com. Ciurea
N&
NICU & RALU SRL
CUI 22066073 · Sat Ciurea Com. Ciurea
G&
GRANDUCA & SARBU S.R.L.
CUI 21842125 · Sat Ciurea Com. Ciurea
FC
FIRMĂ CONSTRUCŢII HAIDUC S.R.L.
CUI 51068299 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VALDYM COMPANY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →