identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 30718917J2012011076408Plătitor TVA din 2019Verificat ANAF 06.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,05mil lei
▲ 24,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−138mii lei
▼ 339,0% vs. 2024
Salariați
10
▼ 9,1% vs. 2024
Contracte publice
46
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL (CUI 30718917, nr. J2012011076408) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2012. Activitatea principală: repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531). Este plătitoare de TVA din 2019. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,05 mil lei și 10 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.050.408 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 24,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 138.481 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-138.481 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30718917
Nr. Reg. Comerțului
J2012011076408 · EUID ROONRC.J2012011076408
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-09-27 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR PETRE ISPIRESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
51027

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 4 firme.

100 mN12345678
  1. COLENTINA SPINER 319 S.R.L. · 30 m · CAEN 4532 · +1 firme la aceeași adresă
  2. ACU - MED S.R.L. · 34 m · CAEN 8622 · +7 firme la aceeași adresă
  3. BRITANNIA EVENTS SRL · 40 m · CAEN 5611
  4. KARILAND PLAYGROUND S.R.L. · 42 m · CAEN 9329
  5. ARGONMED SRL · 45 m · CAEN 4646 · +5 firme la aceeași adresă
  6. NIC-CRISTINA S.R.L. · 54 m · CAEN 4711 · +9 firme la aceeași adresă
  7. T.M.B. TRANSPORT NO SRL · 58 m · CAEN 4941 · +4 firme la aceeași adresă
  8. GO STAR S.R.L. · 63 m · CAEN 4941 · +6 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,05 mil lei▲ 24,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
513 mii1,03 mil1,54 mil2,05 mil2023 · cifră de afaceri: 1.469.770 lei2023 · profit net: 94.669 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.644.735 lei2024 · profit net: 57.945 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.050.408 lei2,05 mil2025 · profit net: -138.481 lei2025
Salariați
10▼ 9,1%
20232025
Datorii totale
834 mii lei▲ 0,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 9531 · 10.706 firme · mai sus decât 90% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 85% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
-6,8% marjă · mai sus decât 25% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-6,8%
Creștere CA an/an
+24,7%
CA / salariat
205.041 lei
Datorii / active
93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-222,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+11,9%/an
Grad de îndatorare
93%
Angajați, în timp
10 → 10 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.050.408+24,7%-138.481−339%-6,8%833.672895.85162.17910
20241.644.735+11,9%57.945−38,8%3,5%826.3811.026.949200.66011
20231.469.77094.6696,4%780.0621.609.877830.06511
Încă 7 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

46

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
19.840 lei
Ultimul an
2020

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
43
Valoare totală
862.583 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BOCAR 06 COM SRL18715814radiată
IDEAL 3D SERVICII S.R.L.42495614radiată
STIL COMPANY 2001 SRL13693952radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 15 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 7 active, cifră de afaceri cumulată 60,45 mil lei, 49 salariați, 7 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL

Este SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL o firmă activă?

Da. SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL plătitoare de TVA?

Da, SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 22.10.2019 (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO30718917.

Ce cifră de afaceri are SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL?

În 2025, SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL a avut o cifră de afaceri de 2.050.408 lei, în creștere cu 24,7% față de 2024, și o pierdere netă de 138.481 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL?

În 2025, SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL a raportat un număr mediu de 10 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 21.09.2026.

Are SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL datorii la ANAF?

SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL?

Sediul social declarat al SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR PETRE ISPIRESCU.

Ce activitate are SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL?

Activitatea principală declarată a SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531).

Când a fost înființată SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL?

SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL a fost înregistrată pe 27.09.2012, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2012011076408.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SKY AUTO SERVICE IMPACT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala