identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

SYE TRUCKING SRL

CAEN 210 — Silvicultură și alte activități forestiere
CUI 30756937J2012001015040Plătitor TVA din 2012Verificat ANAF 12.10.2026syetrucking.roActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
16,66mil lei
▲ 18,2% vs. 2024
Profit net · 2025
802mii lei
▲ 20,8% vs. 2024
Salariați
50
▲ 11,1% vs. 2024
Vechime
14ani
din 2012
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, SYE TRUCKING SRL a raportat o cifră de afaceri de 16.658.732 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 18,2%. Rezultatul net a fost un profit de 802.075 lei. Datoriile totale au crescut cu 31,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 50.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30756937
Nr. Reg. Comerțului
J2012001015040 · EUID ROONRC.J2012001015040
Cod CAEN
210 — Silvicultură și alte activități forestiere
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-10-08 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. LALELELOR · 7 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
600126

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

potrivit

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei și apare în titlul paginii.

Website
syetrucking.ro
Email
office@syetrucking.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 12 firme.

100 mN12345678
  1. RIM CONSTRUCT SRL · 29 m · CAEN 4399 · +5 firme la aceeași adresă
  2. DON ANTONIO S.R.L. · 30 m · CAEN 4721 · +4 firme la aceeași adresă
  3. RADU TRANSCOM SRL · 58 m · CAEN 4941 · +4 firme la aceeași adresă
  4. ADYALYN-AUTOTRANS SRL · 58 m · CAEN 4939 · +9 firme la aceeași adresă
  5. TIMONA S.R.L. · 63 m · CAEN 4711 · +2 firme la aceeași adresă
  6. INTERNATIONAL SPORT DEVELOPMENT GROUP S.R.L. · 69 m · CAEN 7311 · +3 firme la aceeași adresă
  7. TRAVEL-TURISM SRL · 77 m · CAEN 3100 · +1 firme la aceeași adresă
  8. KINCSES IMPEX SRL · 79 m · CAEN 4631 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202516,66 mil lei▲ 18,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
4,16 mil8,33 mil12,49 mil16,66 mil2023 · cifră de afaceri: 11.360.226 lei2023 · profit net: 1.269.502 lei20232024 · cifră de afaceri: 14.090.674 lei2024 · profit net: 663.955 lei20242025 · cifră de afaceri: 16.658.732 lei16,66 mil2025 · profit net: 802.075 lei2025
Salariați
50▲ 11,1%
20232025
Datorii totale
5,84 mil lei▲ 31,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 210 · 673 firme · mai sus decât 98% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Bacău · mai sus decât 98% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
4,8% marjă · mai sus decât 40% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,8%
Creștere CA an/an
+18,2%
CA / salariat
333.175 lei
Datorii / active
88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+116,0%/an
Grad de îndatorare
88%
Angajați, în timp
14 → 50 (2021–2025, +257%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202516.658.732+18,2%802.075+20,8%4,8%5.843.7786.646.333802.55550
202414.090.674+24,0%663.955−47,7%4,7%4.450.7985.125.527674.72945
202311.360.2261.269.50211,2%3.089.5994.359.5821.269.98332
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

4

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
SYE TRUCKING SRL, BACAU
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

15
Dosare în care firma apare ca parte
15
Ca pârât
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-06-0939322/299/2025/a1*Judecătoria Sectorul1bucurestimăsuri şi excepţii dispuse de judecătorul de cameră preliminarăFondInculpat Inculpat
2026-02-2739322/299/2025/a1Tribunalul Bucurestimăsuri şi excepţii dispuse de judecătorul de cameră preliminarăContestaţie(NCPP)Intimat Inculpat
2025-12-1622970/180/2025Judecătoria Bacaurecunoaşterea hotărârilor penale sau a altor acte judiciare străine (Legea 302/2FondIntimat
2025-12-1622972/180/2025Judecătoria Bacaurecunoaşterea hotărârilor penale sau a altor acte judiciare străine (Legea 302/2FondIntimat
2025-10-0239322/299/2025Judecătoria Sectorul1bucurestifalsul intelectual (art.321 NCP)FondInculpat
2025-10-0239322/299/2025/a1Judecătoria Sectorul1bucurestimăsuri şi excepţii dispuse de judecătorul de cameră preliminarăFondInculpat
2025-09-0216101/180/2025Judecătoria Bacaurecunoaşterea hotărârilor penale sau a altor acte judiciare străine (Legea 302/2FondIntimat
2025-03-134043/180/2025Judecătoria Bacaucerere de valoare redusăFondPârât
2025-01-0989/180/2025Judecătoria Bacaurecunoaşterea hotărârilor penale sau a altor acte judiciare străine (Legea 302/2FondIntimat
2024-12-1022268/180/2024Judecătoria Bacaurecunoaşterea hotărârilor penale sau a altor acte judiciare străine (Legea 302/2FondIntimat

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

6

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ARM-EUROPE TRUCKING S.R.L.43494005în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 19,43 mil lei, 58 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Silvicultură și alte activități forestiere · Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SYE TRUCKING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →