identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

VHC EVENTS SRL

CAEN 8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CUI 30798797J2012012003409Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
233mii lei
▼ 8,2% vs. 2023
Profit net · 2024
−243mii lei
▼ 865,4% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Contracte publice
4
SEAP · activ 2026
În anul 2024, VHC EVENTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 233.336 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 242.809 lei. Datoriile totale au crescut cu 19,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-242.809 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30798797
Nr. Reg. Comerțului
J2012012003409 · EUID ROONRC.J2012012003409
Cod CAEN
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-10-18 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2024)
233.336 lei
▼ 8,2%
Profit net
-242.809 lei
▼ 865,4%
Datorii
24.164 lei
▲ 19,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 297.742 lei2023: 254.044 lei2024: 233.336 lei233 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 112.059 lei2023: -25.150 lei2024: -242.809 lei−243 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-104,1%
Creștere CA an/an
-8,2%
CA / salariat
233.336 lei
Datorii / active
14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-167,2%
Creștere medie anuală (2015–2024)
+16,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202446.905 €-48.810 €4.857 €34.043 €29.186 €1
202351.359 €-5.085 €4.085 €82.525 €78.440 €1
202260.378 €22.724 €4.028 €87.808 €83.780 €1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Contracte publice (SEAP)

4

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
27.500 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca pârât
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-01-1341045/301/2025/a1Judecătoria Sectorul3bucurestireexaminare taxe de timbruFondPârât
2025-12-0541045/301/2025Judecătoria Sectorul3bucuresticerere de valoare redusă 5.656,99 LEIFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MESTESUGARI EVENTS S.R.L.54786145în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · Municipiul București

XA
XCLSV AGENCY S.R.L.
CUI 55466378 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RS
RADEWAME S.R.L.
CUI 55374410 · Sector 3 Mun. Bucureşti
FB
FUTURE BUILDERS S.H.A.F. S.R.L.
CUI 55259224 · Sector 3 Mun. Bucureşti
OS
OMNI SUMMIT S.R.L.
CUI 55196452 · Sector 3 Mun. Bucureşti
LE
LOVIN EVENTS S.R.L.
CUI 54857645 · Sector 3 Mun. Bucureşti
ME
MESTESUGARI EVENTS S.R.L.
CUI 54786145 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VHC EVENTS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →