identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

MRINI EYE HOSPITAL SRL

CAEN 8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
CUI 31405349J2013000690139Plătitor TVA din 2021Verificat ANAF 15.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
121mii lei
▼ 67,2% vs. 2024
Profit net · 2025
448lei
▼ 99,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
13ani
din 2013
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MRINI EYE HOSPITAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 121.160 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 67,2%. Rezultatul net a fost un profit de 448 lei. Datoriile totale au crescut cu 146,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31405349
Nr. Reg. Comerțului
J2013000690139 · EUID ROONRC.J2013000690139
Cod CAEN
8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-03-25 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ADAMCLISI · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN123
  1. MP IFMA S.A. BUCUREŞTI SUCURSALA CONSTANŢA · 27 m · CAEN 4324 · +12 firme la aceeași adresă
  2. EDIFICE SRL · 27 m · +9 firme la aceeași adresă
  3. NAVOSTIL · 48 m · +16 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025121 mii lei▼ 67,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
487 mii974 mii1,46 mil1,95 mil2023 · cifră de afaceri: 1.947.083 lei2023 · profit net: 1.397.170 lei20232024 · cifră de afaceri: 369.358 lei2024 · profit net: 176.712 lei20242025 · cifră de afaceri: 121.160 lei121 mii2025 · profit net: 448 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
428 mii lei▲ 146,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 8699 · 1.358 firme · mai sus decât 40% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Constanța · mai sus decât 34% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,4% marjă · mai sus decât 27% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
-67,2%
CA / salariat
121.160 lei
Datorii / active
94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,6%
Creștere medie anuală (2020–2025)
-14,3%/an
Grad de îndatorare
94%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025121.160−67,2%448−99,7%0,4%427.764455.64427.8801
2024369.358−81,0%176.712−87,4%47,8%173.637351.069177.4321
20231.947.0831.397.17071,8%210.7521.608.6421.397.8901
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MRINI EYE HOSPITAL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →