identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

MRINI EYE OPTICAL SRL

CAEN 8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
CUI 33387338J2014001440134Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 15.10.2026ActivăAviz ANMDMR (dispozitive medicale)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
9,91mil lei
▲ 31,9% vs. 2024
Profit net · 2025
2,06mil lei
▼ 2,1% vs. 2024
Salariați
19
▲ 18,8% vs. 2024
Vechime
12ani
din 2014
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MRINI EYE OPTICAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.910.643 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 31,9%. Rezultatul net a fost un profit de 2.056.973 lei. Datoriile totale au crescut cu 11,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 19.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33387338
Nr. Reg. Comerțului
J2014001440134 · EUID ROONRC.J2014001440134
Cod CAEN
8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-07-16 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ADAMCLISI · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
40 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN123
  1. MP IFMA S.A. BUCUREŞTI SUCURSALA CONSTANŢA · 27 m · CAEN 4324 · +10 firme la aceeași adresă
  2. EDIFICE SRL · 27 m · +13 firme la aceeași adresă
  3. NAVOSTIL · 48 m · +14 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20259,91 mil lei▲ 31,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,48 mil4,96 mil7,43 mil9,91 mil2023 · cifră de afaceri: 4.440.591 lei2023 · profit net: 533.976 lei20232024 · cifră de afaceri: 7.514.138 lei2024 · profit net: 2.100.265 lei20242025 · cifră de afaceri: 9.910.643 lei9,91 mil2025 · profit net: 2.056.973 lei2025
Salariați
19▲ 18,8%
20232025
Datorii totale
2,25 mil lei▲ 11,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 8699 · 1.358 firme · mai sus decât 99% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Constanța · mai sus decât 96% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
20,8% marjă · mai sus decât 64% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
20,8%
Creștere CA an/an
+31,9%
CA / salariat
521.613 lei
Datorii / active
52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+9,6%/an
Grad de îndatorare
52%
Angajați, în timp
18 → 19 (2021–2025, +6%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20259.910.643+31,9%2.056.973−2,1%20,8%2.251.2464.347.3752.096.12919
20247.514.138+69,2%2.100.265+293%28,0%2.019.1664.182.8562.163.69016
20234.440.591533.97612,0%1.452.8542.041.279588.42513
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Aviz de funcționare dispozitive medicale ANMDMR
activități: distribuție; software medical: distribuție
26valabil20.01.2029Agenția Națională a Medicamentului și a Dispozitivelor Medicale (ANMDMR)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BYE BYE OCHELARI S.R.L.47943921radiată
CROWN VISION S.R.L.54933564în funcțiune
MAJLIS CORPORATE S.R.L.54951242în funcțiune
MOGADORMED SRL27881891în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 4 active, cifră de afaceri cumulată 25,80 mil lei, 43 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MRINI EYE OPTICAL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →