identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

EDILINE INVEST COMPANY SRL

CAEN 4617 — Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 31877791J22/1088/2013Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
228mii lei
▼ 46,1% vs. 2023
Profit net · 2024
−49mii lei
▼ 102,8% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2024, EDILINE INVEST COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 228.358 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 46,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 48.991 lei. Datoriile totale au scăzut cu 56,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-48.991 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31877791
Nr. Reg. Comerțului
J22/1088/2013 · EUID ROONRC.J22/1088/2013
Cod CAEN
4617 — Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-06-19 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ETERNITATE, NR.96, BL.X1, SC.A, ET.4, AP.25 · 2 firme aici
Cod poștal
700329
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2024)
228.358 lei
▼ 46,1%
Profit net
-48.991 lei
▼ 102,8%
Datorii
60.181 lei
▼ 56,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 627.187 lei2023: 423.886 lei2024: 228.358 lei228 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 95.129 lei2023: -24.162 lei2024: -48.991 lei−49 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-21,5%
Creștere CA an/an
-46,1%
CA / salariat
228.358 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-25,9%
Creștere medie anuală (2016–2024)
-11,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024228.358 lei-48.991 lei60.181 lei249.536 lei189.355 lei1
2023423.886 lei-24.162 lei139.000 lei435.044 lei296.044 lei1
2022627.187 lei95.129 lei162.587 lei619.093 lei456.506 lei
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NB
N.B. COMERCE-LINE S.R.L.
CUI 51322477 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
N.B. COMERCE-LINE S.R.L.51322477în funcțiune
UNIVERSAL DP SRL1983235radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · Iași

LI
LUCRURI IEFTINE ŞI BUNE S.R.L.
CUI 54287463 · Mun. Iaşi
DS
DENIVAR S.R.L.
CUI 52642780 · Mun. Iaşi
NB
N.B. COMERCE-LINE S.R.L.
CUI 51322477 · Mun. Iaşi
DS
DIMYRALSEB S.R.L.
CUI 51016338 · Mun. Iaşi
BE
BIO ENERGY UP S.R.L.
CUI 46154512 · Mun. Iaşi
RN
R.N.R FOOD EXPERT S.R.L.
CUI 45660228 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EDILINE INVEST COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →