identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

VALY SANDU RENOVĂRI S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 32166053J2013000937021Plătitor TVA din 2014Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,38mil lei
▲ 171,5% vs. 2024
Profit net · 2025
644mii lei
▲ 438,8% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
20
SEAP · activ 2026
În anul 2025, VALY SANDU RENOVĂRI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.376.389 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 171,5%. Rezultatul net a fost un profit de 643.944 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32166053
Nr. Reg. Comerțului
J2013000937021 · EUID ROONRC.J2013000937021
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-08-23 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.376.389 lei
▲ 171,5%
Profit net
643.944 lei
▲ 438,8%
Datorii
46.542 lei
▼ 12,2%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 604.207 lei2024: 507.011 lei2025: 1.376.389 lei1,38 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 234.646 lei2024: 119.507 lei2025: 643.944 lei644 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
46,8%
Creștere CA an/an
+171,5%
CA / salariat
688.195 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+3,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.376.389 lei643.944 lei46.542 lei692.082 lei645.540 lei2
2024507.011 lei119.507 lei53.021 lei173.180 lei120.159 lei1
2023604.207 lei234.646 lei124.883 lei359.970 lei235.087 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Contracte publice (SEAP)

20

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
7
Valoare totală
201.402 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
13
Valoare totală
1.278.028 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
VALY & PIAS SRL31947919în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Arad

SC
SAMU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51065918 · Mun. Arad
SR
SDR RENOVATIONS S.R.L.
CUI 51011179 · Orş. Chişineu-Criş
CM
CUSTOM MANIDORO S.R.L.
CUI 51011160 · Mun. Arad
JS
J.S. ROYAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51004163 · Mun. Arad
DP
DRYWALL PRO WHITE S.R.L.
CUI 50999159 · Mun. Arad
TM
TIBI MUSI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50990664 · Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VALY SANDU RENOVĂRI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →