identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

STAY FIT GYM SRL

CAEN 9313 — Activități ale centrelor de fitness
CUI 32182563J40/10704/2013Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152021 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2021
2,97mil lei
▲ 18,5% vs. 2020
Profit net · 2021
672mii lei
▲ 16,3% vs. 2020
Salariați
15
▼ 25,0% vs. 2020
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2021, STAY FIT GYM SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.970.714 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 18,5%. Rezultatul net a fost un profit de 672.153 lei. Datoriile totale au scăzut cu 69,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32182563
Nr. Reg. Comerțului
J40/10704/2013 · EUID ROONRC.J40/10704/2013
Cod CAEN
9313 — Activități ale centrelor de fitness
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-08-28 (13 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. IOAN BIANU, NR.27, ET.1, AP.3 · 8 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2021)
2.970.714 lei
▲ 18,5%
Profit net
672.153 lei
▲ 16,3%
Datorii
481.875 lei
▼ 69,7%
Salariați
15
▼ -5
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 1.985.920 lei2020: 2.507.914 lei2021: 2.970.714 lei2,97 mil20192021
Evoluția profitului net
2019: -87.857 lei2020: 578.132 lei2021: 672.153 lei672 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 192020: 202021: 151520192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
22,6%
Creștere CA an/an
+18,5%
CA / salariat
198.048 lei
Datorii / active
18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29,2%
Creștere medie anuală (2015–2021)
+42,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20212.970.714 lei672.153 lei481.875 lei2.685.664 lei2.299.754 lei15
20202.507.914 lei578.132 lei1.592.799 lei4.475.037 lei2.976.127 lei20
20191.985.920 lei-87.857 lei1.560.294 lei3.864.400 lei2.397.995 lei19
🔒 Încă 5 ani de istoric (2014–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

7

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

JS
JOS SYSTEM LIMITED S.R.L.
CUI 47185967 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
UB
UJ BURGERS S.R.L.
CUI 46254910 · Restaurante
IW
ILLERTISSEN WINDKRAFT PROJEKT S.R.L.
CUI 42427202 · Producția de energie electrică
SF
STAY FIT COCOR S.R.L.
CUI 40576623 · Activități ale centrelor de fitness
SF
STAY FIT VITAN S.R.L.
CUI 40479035 · Activități ale centrelor de fitness
SF
STAY FIT CLUB S.R.L.
CUI 30481810 · Activități ale centrelor de fitness

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme similare

Activități ale centrelor de fitness · Municipiul București

SL
SELF LOVE TO UNITY S.R.L.
CUI 55048707 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MM
MAISON MUZA S.R.L.
CUI 54901678 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MS
MANIFESTABUNDANCE S.R.L.
CUI 54594611 · Sector 1 Mun. Bucureşti
F3
FORM 3 STUDIO LAB S.R.L.
CUI 54425493 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BL
BOOTY LAB S.R.L.
CUI 54398860 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SS
SAVIA STUDIO S.R.L.
CUI 54333110 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STAY FIT GYM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →