identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

CONFORT GLASS S.R.L.

CAEN 4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CUI 32193830J01/551/2013Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 30.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,26mil lei
▲ 17,2% vs. 2024
Profit net · 2025
391mii lei
▲ 356,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
13ani
din 2013
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CONFORT GLASS S.R.L. (CUI 32193830, nr. J01/551/2013) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cugir, județul Alba, înființată în 2013. Activitatea principală: comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN 4673). Este plătitoare de TVA din 2016. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,26 mil lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, CONFORT GLASS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.262.248 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,2%. Rezultatul net a fost un profit de 391.405 lei. Datoriile totale au crescut cu 175,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32193830
Nr. Reg. Comerțului
J01/551/2013 · EUID ROONRC.J01/551/2013
Cod CAEN
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-09-02 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Cugir
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Orş. Cugir
Adresă
JUD. ALBA, ORŞ. CUGIR, STR. EMIL RACOVIŢĂ · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
515600
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 6 firme.

100 mN12345678
  1. ANTONIO BETS SRL · 53 m · CAEN 9200 · +1 firme la aceeași adresă
  2. TEHNO PROFIL SRL · 54 m · CAEN 2562 · +4 firme la aceeași adresă
  3. ALTR SOFTWARE S.R.L. · 56 m · CAEN 5829
  4. UZINAWEB SRL · 57 m · CAEN 4791 · +1 firme la aceeași adresă
  5. NEAG CONSTRUCŢII SRL · 65 m · CAEN 4120
  6. GOLDEN COLOSEUM S.R.L. · 73 m · CAEN 6492 · +4 firme la aceeași adresă
  7. KOPI CODE TECHNOLOGIES S.R.L. · 79 m · CAEN 6210 · +11 firme la aceeași adresă
  8. GROWSULTING S.R.L. · 83 m · CAEN 7022 · +11 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,26 mil lei▲ 17,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
428 mii855 mii1,28 mil1,71 mil2023 · cifră de afaceri: 1.710.986 lei2023 · profit net: 567.609 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.077.286 lei2024 · profit net: -152.777 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.262.248 lei1,26 mil2025 · profit net: 391.405 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
553 mii lei▲ 175,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4673 · 1.760 firme · mai sus decât 75% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Alba · mai sus decât 83% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
31,0% marjă · mai sus decât 91% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
31,0%
Creștere CA an/an
+17,2%
CA / salariat
1.262.248 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,6%/an
Grad de îndatorare
56%
Angajați, în timp
5 → 1 (2021–2025, -80%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.262.248+17,2%391.40531,0%553.357988.722435.3651
20241.077.286−37,0%-152.777−127%-14,2%200.669603.370402.7011
20231.710.986567.60933,2%189.845899.403709.5582
Încă 8 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-11-187167/176/2024Tribunalul Albaanulare proces verbal de contravenţie DGAF NR. 35165ApelApelant
2024-08-237167/176/2024Judecătoria Albaiuliaanulare proces verbal de contravenţie DGAF NR. 35165FondPetent

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ALUMINIUM LINE S.R.L.46771933în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 1,27 mil lei, 2 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CONFORT GLASS S.R.L.

Este CONFORT GLASS S.R.L. o firmă activă?

Da. CONFORT GLASS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este CONFORT GLASS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, CONFORT GLASS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 09.12.2016 (verificare ANAF din 30.10.2026). Codul de TVA este RO32193830.

Ce cifră de afaceri are CONFORT GLASS S.R.L.?

În 2025, CONFORT GLASS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.262.248 lei, în creștere cu 17,2% față de 2024, și un profit net de 391.405 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CONFORT GLASS S.R.L.?

În 2025, CONFORT GLASS S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este CONFORT GLASS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CONFORT GLASS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are CONFORT GLASS S.R.L. procese în instanță?

Da, CONFORT GLASS S.R.L. apare în 2 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are CONFORT GLASS S.R.L. datorii la ANAF?

CONFORT GLASS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CONFORT GLASS S.R.L.?

Sediul social declarat al CONFORT GLASS S.R.L. este în JUD. ALBA, ORŞ. CUGIR, STR. EMIL RACOVIŢĂ.

Ce activitate are CONFORT GLASS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a CONFORT GLASS S.R.L. este „Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare” (cod CAEN 4673).

Când a fost înființată CONFORT GLASS S.R.L.?

CONFORT GLASS S.R.L. a fost înregistrată pe 02.09.2013, cu numărul de ordine în registrul comerțului J01/551/2013.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONFORT GLASS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala